2733
2739
عنوان

میخوام آمار بگیرم که کارم ضایعست؟(که اینطوری شیرمیدم)

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بیشتر مواقع خوابیده شیر میدادم.چون پسرم همونجوری خواب میرفت و با تکون بیدار میشد.برام مهم نبود دی ...

منم همینطور فقط جاهایی که مجبور بودم نشسته میدادم دخترمم ماشاالله تپلی بود خوابیده خیلی راحتتر بودم 

منم شنیدم دراز کش باعث ریفلاکس و مشکلات معده میشه:(

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2740
من بیشتر مواقع خوابیده شیر میدادم.چون پسرم همونجوری خواب میرفت و با تکون بیدار میشد.برام مهم نبود دی ...

خیلی خوبه اونجوری

ولی الان همه میگن گوش درد و اینا

نمیدنم چه کنم

پسرتون مشکلی خدای نکرده براش یجاد نشد؟

خیلی خوبه اونجوری ولی الان همه میگن گوش درد و اینا نمیدنم چه کنم پسرتون مشکلی خدای نکرده براش یجا ...

ن عزیزم هیچ مشکلی پیش نمیاد.خیالت راحت باشه.من پسر دومیم هم بخاطر شرایط زایمان و کمر دردم دکترم گفته درازکش باشم 

2706