2737
2739
عنوان

تنبلی تخمدان و بارداری

291 بازدید | 20 پست

میشه بیاید تجربه هاتون رو بگید.. من امروز سونو بودم دکتر بهم گفت مشکل خاصی نداری فقط باید قرص بخوری که گفت احتمال چندقلویی خیلی بالاست.. 

کسی مثل من بوده؟!

خدایا شکرت ..واسه نی نی دار شدن همه منتظرا صلوات بفرستین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت قرص که بخوری چند قلو میشه

من تنبلی دارم 😔 ولی بهم قرص نداد ینی چطور قرصیه باید برم دکتر چی بگم برای تنبلیم میخام درمانش کنم

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.
2738
من تنبلی دارم 😔 ولی بهم قرص نداد ینی چطور قرصیه باید برم دکتر چی بگم برای تنبلیم میخام درمانش کنم

وا چرا قرص نداد؟ شاید کمه تنبلیت ‌گفته طبیعی باردار بشی.. 

من گفت طبیعی سخت باردار میشی ولی با قرص شاید ی ماهه

بله عزیز جان. از حالا اقدامتو شروع کن و توکلت به خدا باشه قرصاتم بخور و رژیم غذایی درست و حسابی داشت ...

من اخه لاغرم.. شما هم تنبلی داشتی ؟ رژيم چ جوری ؟

وا چرا قرص نداد؟ شاید کمه تنبلیت ‌گفته طبیعی باردار بشی..  من گفت طبیعی سخت باردار میشی ولی با ...

گفت تا قبل۲۵باردار بشم تا کارم سخت نباشه و تا قبل ۳۵باید هرچنتاکه میخام تموم بشه

خوشبختی از نگاه هر کسی، معنای متفاوتی دارد، اما از نظر من: آدم هایی خوشبختند که عشق به موقع به سراغشان بیاید.

عزيزم تنبلي تخمدان و سرچ كن تو سايت بخون تجربه بقيه رو

قرصم عوارضش خيلي بالاست 

اب ولرم با عسل(اصل)و دارچين هرشب قبل خواب بخور خوبه

ورزش روزانه و كم كردن وزن(درصورتي كه اضافه وزن داري حتي دو كيلو)خيلي تاثير داره

تهران هستی اسم دکترت رو میگی 

من کاشانم.. دکتر تقریری.. فوق تخصص نازایی دارن.. 11 اسفند که برم بهتون میگم چ دارویی داد 

عزيزم تنبلي تخمدان و سرچ كن تو سايت بخون تجربه بقيه رو قرصم عوارضش خيلي بالاست  اب ولرم با عس ...

ممنونم عزیزم.. کاش  بشه منم طبیعی باردار بشم  من قدم 174 وزنم 61

2706