2733
2739

سلام. دوستان من امروز رفتم بیمارستان تخت جمشید واسه زایمان ظاهرا که بیمارستان خوبی بود پرسنلش هم جواب سئوالا رومیدادن من تقریبا اونچیزی که توظاهر دیدم راضی بودم،  من زایمانم طبیعی هست ۱ملیون و۶۰۰هزار هم هزینه میگیرن با دفترچه میخواستم بدونم شمایی که زایمان کردید راضی بودید یا نه ؟  رفتار ماماها باهاتون خوب بود؟  دکتر اومد بالای سرتون؟  

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم سزارین ازادو نپرسیدی؟

سزارین ازاد ۴ملیون و ۲۰۰بود. طبیعی هم ازاد ۴ملیون بود

دلی بزرگ میخواهد زندگی کردن در این دنیا... دلی میخواهد تاخیلی چیزهارونبینی...خیلی چیزهارونشنوی...،   ...وازخیلی چیزهابگذری'...
2731
من سال ۹۵ زایمان کردم عالی بود خیلیی راضی بودم.رفتارشون و رسیدگیشون خیلیی خوب و متحرمانه بود

طبیعی زایمان کردی؟

کسی هست سزارین کرده باشه تو این بیمارستان؟ با کدوم دکتر و چقدر راضی بودین؟ البته با اجازه اسی😘

خواهش میکنم عزیزم هر سئوالی داری بپرس

2738
یعنی ازاد سزارین و طبیعی تقریبا یه قیمته؟

اره زیاد تفاوتی ندارن. من طبیعی بادفترچه ازم ۱ملیون ۶۰۰هزار میگیرن. سزارین ۱ملیون و۸۰۰بود با دفترچه ما اینا هزینه بیمارستان بودن.  منتها واسه سزارین هزینه دکتر جداس اگه سزارین دلبخواهی باشه. 

بله زایمان زودرس داشتم ک طبیعی اوردم.رفتارشون خیلی خوب بود ورسیدگیشونم خوب

خداکنه رسیدگیشون خوب باشه. من بیشتر ترسم از قسمت برش با بخیس 😣

دریا جان شما کرج هستی برای غربالگری کجا رفتین؟

من خود کرج نیستم هشتگرد میشینم. ولی واسه زایمانم بیمارستان تخت جمشید انتخاب کردم،  واسه سونو غربالگری پیش دکتر سیدهومن نجفی میرفتم که کارش عالیه ازتهران میان پیشش اصلا خطا نداره،  ازمایش ها هم ازمایشگاه البرز هشتگرد میرفتم وراضی بودم 

خداکنه رسیدگیشون خوب باشه. من بیشتر ترسم از قسمت برش با بخیس 😣

بستگی ب خودت داره ب نظرم تو زایمان طبعی باید ریلکس باشی و حرف ماما و دکتر و توجه کنی هر کار ک گفتن بکنی قطعا زایمان خوبی داری ولی اگر جیغ و داد کنی و همکاری نکنی روند زایمانتو مختل میکنی

2706