2737
2734
عنوان

سلام دوستای خوشگلم

86 بازدید | 15 پست

برام دعا کنین مشکل کوچکی دارم توی آزمایشم تا حل نشه اجازه بارداری ندارم انشالله درست بشه و زود باردار بشم داره سنم میگذره ناراحتم فاصله با بچه اولم داره خیلی زیاد میشه😭😭😭😭😭😭😭 مثل من نباشین بچه دوم رو نهایتا تا ۶ یا ۷ سال بیارین که بعدا پشیمون میشین😭😭😭😭 مامانم انقد که بفکر پسراشه بفکر من نبود که بگه زود بیار دیر میشه😢😢😢😢 نگین یکی بسه و اوضاع خرابه و فلان اخرش همه به دومی فکر میکنین نذارین دیر بشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون عزیزم استروژنتم بررسی کردی؟ ببین این آزمایشا رو روز سوم تا پنجم پریودی بدی دقیقتره

نه ال دی ال همون کلسترول بد خونه فعلا تحت نظر قلب و عروقم این برطرف بشه بعد برم دکتر زنان. فک کنم مشکل خاصی برای بارداری ندارم فقط همین کلسترولم بالاست ۳ ماه دارو خوردم زیاد پایین نیومده الان دوزش رو برد بالاتر باید دوماه دیگه بخورم.🤕🤕🤕🤕

نه ال دی ال همون کلسترول بد خونه فعلا تحت نظر قلب و عروقم این برطرف بشه بعد برم دکتر زنان. فک کنم مش ...

من میدونم ال دی ال چیه؟چون روی هورمونهای زنانه هم تاثیر میذاره گفتم

ورزش هم بکن رژیم غذاییتم رعایت کن

🧚‍♀️
2738
من میدونم ال دی ال چیه؟چون روی هورمونهای زنانه هم تاثیر میذاره گفتم ورزش هم بکن رژیم غذاییتم رعایت ...

نمیدونم بخدا دکترم چیزی نگفت که. بعد ازاین میرم زنان ببینم اون برای چه آزمایشی میفرسته!!🤕🤕🤕 دردسره بخدا😓😓😓😓

نه دیر نمیشه  بگو قصد بارداری دارم داروهاتو جوری تنظیم میکنه که مشکلی بوجود نیاد

هرچی خدا بخواد برام دعا کن. دخترم خیلی تنهاست احساس میکنم در حقش ظلم کردم بخاطر تنبلی خودم بچم رو از داشتن خواهر یا برادر محروم کردم.