2733
2739
عنوان

مامانای با تجربه بیایید لطفا

116 بازدید | 21 پست

من بارداری دوم هست از هفته ۹ ی چیزی مثل ی توده یا مثل گردو تو پهلوی چپم حس میکنم ک سفته وقتی رو پهلوی چپ میخابم یا معذرت میخام وقتی میرم سرویس بهداشتی قشنگ حسش میکنم زیر پهلوم  جنینه یعنی؟ کسی اینطور بوده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=82592556]یعنی کسی تجربه ای نداره .کاش تاپیک خیانت زده بودم اونم سرکاری😓[/QUOTEدقیقا

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙

عزیزم حتما یه دکتر برو این سری مسائل با پرسیدن اینجا حل نمیشه قربونت برم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2738
چقدر دل ادم میگیره.من ب خاطر این طورسوالا و تبادل نظر عضو شدم ولی دریغ ....

اینجا کلا مافیایی شده تاپیک سوالا هم ....اسم سایت باید عوض بشه دیگه جز دوسه نفر خاص هیچکس بداد آدم نمیرسه

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
گیسو جان ۴ ام وقت دارم .زودتر نمیسه برم .گفتم شاید کسی تجربه داره من فکر کردم جنینه

من فک میکنم جنینته زود حسش کردی

باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
چقدر دل ادم میگیره.من ب خاطر این طورسوالا و تبادل نظر عضو شدم ولی دریغ ....

عزیزم قااانونا واسه این موضوع هست ولی متاسفانه....

اینجا کلا مافیایی شده تاپیک سوالا هم ....اسم سایت باید عوض بشه دیگه جز دوسه نفر خاص هیچکس بداد آدم ن ...

چقدر بد شده من نزدیک ۵ساله خواننده خاموشم تازگیا عضو شدم ولی پشیمونم واقعا.خبری از تبادل نظر و تجربه نیست واقعا

اینجا کلا مافیایی شده تاپیک سوالا هم ....اسم سایت باید عوض بشه دیگه جز دوسه نفر خاص هیچکس بداد آدم ن ...

اره دقیقا همینطوره

2706