2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم عقیقه برای سلامتی فرزند هس مستحب مؤکده،بهتره سه روز بعد از تولد نوزاد گوسفند سر ببری ولی اگه نتونی تا 15 سالگی به عهده ی پدر و مادر هس واجب هم نیس،بعد از اونم به عهده ی خود فرد هس.شما اگه توان مال دارید انجام بدید اگرم نه که هیچی.

اگه نمیتونید گوسفند قربونی کنید بجاش میتونید مرغی خروسی چیزی که قیمتش مناسب باشه به نیت سلامتی مادر و فرزند سر ببرید بدید به فقیر ولی این با عقیقه فرق داره عقیقه باید حتما گوسفند باشه.

2728
عزیزم دختر پسر نداره عقیقه برای بچه مستحبه خیلی خوبه ک عقیقه کنی بجای اینکه جلو پای زن گوسفند بکشی ف ...

چ ظلمه ک مامان نخوره فک کن کله پاچشو بدی خاهرشوهرات بخورن دل و جیگرشم بدی جاریات خودتم واستی حرررص بخوری😂

ی صلوات لطفا از ته دل برای براورده شدن حاجات و رفع مشگلاتم🙏🙏🙏❤😘😙
ماکه کنسرو ماهی بازکردیم جلو منو بچه🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ولی نه جداازشوخی شوهرم گرفت آورد قربونی کردیم گو ...

کنسروماهی😂😂

2738
مگه گوسفندو میارید خونه؟!

نه همون دم در جلوي پاي زائو سر ميبرن

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
والا بخدا گرونی خیلی فشارآورده

😂😂خدا منو بکشه برا اولی ک هییچکاری نکردیم دومیم تو راهه ولی خب اگه انشالله خدا بده برا دوتاشوج یکجا 

😂😂خدا منو بکشه برا اولی ک هییچکاری نکردیم دومیم تو راهه ولی خب اگه انشالله خدا بده برا دوتاشوج یکج ...

ایشا...برامن اولیه روزحمتشو پدرشوهرم کشید دومیرم خودمون گرفتیم

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2706