2733
2734
عنوان

شیر خوردن نوزاد ۱۸ ماهه

2325 بازدید | 25 پست

مامانهای مهربون شما به نوزاد ۱۸ ماهه چقدر در روز شیر میدید؟البته منظورم شیر خودتون هست؟چند بار در شبانه روز؟آیا نصفه شبها هم شیر میدید یا شیر شب رو قطع کردید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بستگی داره چقد درخواست کنه، بعضی شبها هم خودش بیدار میشه، ولیحتما دندوناشو صبح بشور که سیاه نشن

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 

۱۸ ماهه دیگه نوزاد نیست قربونت برم

دختر من ۱۷ ماهشه

طی روز فقط وقتهایی که میخوا بخوابه و از خواب بیدار بشه شیر میخوره وچون فقط یکبار در روز میخوابه ظهرا فقط شیر میخوره میخوابه و وقتی بیدار میشه هم کمی میخوره

اما شب تا صبح خیلی بیدار میشه شاید ۸ تا ۱۰ بار بیدار بشه و شیر بخواد

متاسفانه موفق نشدم از شر شب بگیرمش

دکترش میگه کمی اختلال خواب داره که اکثرا شیرخواره ها دارن و کمی هم بخاطر دندوناش ناراحته برای همین درست نمیخوابه

من تصمیم دارم بعد از واکسن ۱۸ ماهگی کلا از شیر بگیرمش

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2738

حالا که بحث بچه ۱۸ ماهه شد

خانما پسرم فردا واکسن ۱۸ ماهگی داره، چطوره تجربه هاتون، اکثرا میگن سخته

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
آره منم چهارشنبه واکسن پسرم رو باید ببرم بزنه استرس دارم

من باید ۴ شنبه هفته قبل میزدن گفتن فقط سه شنبه ها واکسن میزنیم، افتاد این هفته

جاهای دیگه هم پرسیدم گفتن فقط بهداشت میزنه

۱۸ ماهه دیگه نوزاد نیست قربونت برم دختر من ۱۷ ماهشه طی روز فقط وقتهایی که میخوا بخوابه و از خواب ب ...

از یک سالگی از شیر شب گرفتم.۱۱ شب شیر میخوره تا صبح ساعت ۷ یا ۸ شیر نمیدم.بعضی شبا خوب میخوابه ولی بعضی شبا همش بیدار میشه .البته من مقاومت کردم و شیر نمیدم.چون احساس میکنم یا از دل درده یا دندون درد.ماشالله ۱۶ تا دندون داره.فکر کنم بازم داره در میاره،.

2706