2737
2734
نه اتفاقا از دخترم دیرتر حسش کردم حتی سونو اول که جنین هنوز جنسیتش معلوم نیست از ضربان قلب میگن چیه ...

ممنون ک جواب دادین.من از هفته ۹ ی چیز توده مانند تو پهلوی راستم حس میکنم سفته کاملا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون ک جواب دادین.من از هفته ۹ ی چیز توده مانند تو پهلوی راستم حس میکنم سفته کاملا

من نمیدونم اصلاع ندارم😊

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
من الان ۱۶ هفته م داره تموم میشه، حرکتاش چجوریه من نمیتونم تشخیص بدم

مثل ترکیدن حباب البته بعضی وقتا حس میکردم به مرور که هفتم بیشتر شد یکم شدیدتر میشه حرکتش 

نگزان نباش متوجه میشی تا 20 هفته ممکنه طول بکشه

2738
من تقريبا شش هفتمه  خونريزي و لك دارم اونم هر روز☹️☹️شياف و آمپول هم ميزنم هپارينم بخاطر س ...

منم داشتم، درست میشه نگران نباش فقط سعی کن استراحت مطلق باشی

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
چجوریه؟؟

ار این کلم بنفشا بخر خرد کن با اب سرد بریز روش بجوشون چند دقیقه که جوشید بذار ولرم بشه تا به دمای بدن برسه بعد یه لیوان یک بار مصرف رو تا نصفه از اب کلم پرکن و تو یه لیوان دیگه ادار اول صبح بریز بعد این دو تارو قاطی کن( حتما ادرار صبح ناشتا و نسبت اب کلم و ادرار مساوی باشه) اگه قرمز شد یا صورتی پسر و بنفش دختره

یکیش که خیلی بارزه میدونم خانومی که پسر داره تهوع صبحگاهی نداره

این دروغ ترین حالته من دوتا دخمل دارم سر هردوش حتی یکزره هم تهوع نداشتم به هیچ عنوان

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

این چیه فدات

سنو هستش مال چند هفتگیه

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............