2733
2734
حدود ده گرم میشه 

ن بابا چ خبره. ۱۰ گرم الان النگوی پهن منه. این نهایتش ۳ گرم باشه.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا چ خبره. ۱۰ گرم الان النگوی پهن منه. این نهایتش ۳ گرم باشه.

مردونه اش دو گرم نیست سایز بزرگ چجور میگید ۱۰یا ۳🤔

اینا بین یک ونیم تا دو گرم

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
2731

من قيمت خواستم همه از گرم ميحرفيد🤦‍♀️ نميدونم چرا هيچوقت نتونستم از اين سايت جواب بگيرم😂

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
من قيمت خواستم همه از گرم ميحرفيد🤦‍♀️ نميدونم چرا هيچوقت نتونستم از اين سايت جواب بگيرم😂

خب تا ندونیم چند گرمه

چه جوری قیمت بدیم😨😨😨

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2738

میگم موقع طلا ۳۷۵بود من مردونه سایز بزرگش بین یک تا یک ونیم بستگی به اجرت میزنن بود دیگه حساب کن الان با قیمت طلا چقدره😊

به خدایت نگو مشکل بزرگی دارم..به مشکلت بگو خدای بزرگی دارم😊🌹😊اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل الفرجهم🌺
مردونه اش دو گرم نیست سایز بزرگ چجور میگید ۱۰یا ۳🤔 اینا بین یک ونیم تا دو گرم

منکه نگفتم ۱۰ گرم ک. یکی دیگه گفت😕😕😕

منم گفتم نهایتش ۳ گرمه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
منکه نگفتم ۱۰ گرم ک. یکی دیگه گفت😕😕😕 منم گفتم نهایتش ۳ گرمه

خاب😊

میگم موقع طلا ۳۷۵بود من مردونه سایز بزرگش بین یک تا یک ونیم بستگی به اجرت میزنن بود دیگه حساب کن الا ...

مرسي عزيزم 😘

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..