2733
2734
عنوان

دختر ٨ماهم ٧كيلو حالم خيلي بده

257 بازدید | 25 پست

همه لباساش گشاده براش

بغلش ميكنم انكار استخونه

اي خدا من جيكار كنم ديك

شير خودمو ميخوره وزن تولدشم ٣بوده

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا بچه جاری منم 8 ماهشه 7کیلو دکتر گفت طوری نیست سرلاک بهش بده 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
2731

وزنش خوبه عزیزم.پسر منم دوسه روز پیش ٨ ماهه شد وزنش ٩٤٠٠ اینابود.ولی لاغره لاغر.اصلا کسی باورش نمیشه این بچه ٩ وخورده ای کیلوعه

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2740
وزنش خوبه عزیزم.پسر منم دوسه روز میش ٨ ماهه شد وزنش ٩٤٠٠ ایابود.ولی لاغره لاغر.اصلا کسی باورش نمیشه ...

الان دلداريم دادي😢😟

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️
الان دلداريم دادي😢😟

اره دیگ میگم ک وزنش خیلی خوبه.نگرانی نداره.مهم نیس لاغریش مهم اینک تنش سالم باشه.میگم برا منم خیلی لاغره خیلیـدستاشو دلم نمیاد موقع لباس پوشوندن یکم بکشم بس کی لاغره

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706