2737
2734
عنوان

اهل آرایشم میخام برم جامعة الزهرا کلی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 52 پست
برو دانشگاه

گفتم نمیتونمم حتی رشته زبان ثبت نام کردم ولی نرفتم پای زندگیم وسط بود اینجام فقط بخاطر علاقه ب ادامه تحصیل میخام برم

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشگاه آزاد ثبت نام کردم ولی نرفتم یکسال استراحت کردم حالا بین جامعه و دانشگاه دودلم

دانشگاه چه رشته‌ای می‌خواهی بخونی؟ به نظرم دانشگاه خیلی بهتر هست. اونجا خانوم‌های مبلغ برای جلسات پرورش می‌دن. بیشتر از بحث آموزش بحث این هست که ببرن شما روی توی یک نظام فکری خاص. ولی در دانشگاه (البته دانشگاه خوب) به شما آموزش می‌دن ولی از نظر فکر و نتیجه گیری خودت تصمیم گیرنده‌ی نهایی هستی. به نظرم من رویکرد دومی خیلی سالم‌تر هست.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
برو دانشگاه اگه رشته ی خوبی میتونی بری . 

من دو کنکور زبان رو بالای 90 زدم و ثبت نام هم کردم اما نمیتونم برم 

2728
آخه فامیلای ما میرن خیلی نگرانن میگن کسی ببینه گزارش میده اخراج میسیم

ببین عزیزم اونجا تقدسی داره که اگر واردش شدی و اسم طلبه به خودت گرفتی باید در همه حال مراقب اعمال و رفتارت باشی

نمیشه هم طلبه باشی و هم اهل آرایش در بیرون

باید یکی از این دوتا رو انتخاب کنی چون حکم صریح شرع هست که زینت و آرایش باید از نامحرم پوشانده شود.

از امشب همه انرژی های مثبت به سمت من و زندگیم روانه میشوند.خوشبختی و آرامش به سوی من میان😄😁
دانشگاه چه رشته‌ای می‌خواهی بخونی؟ به نظرم دانشگاه خیلی بهتر هست. اونجا خانوم‌های مبلغ برای جلسات پر ...

رشته زبان دوس دارم زبانم عالیه 

میدونم موفق میشم ثبت نام هم کردم ولی نرفتم چون اگه میرفتم زندگیم خراب میشد

چرا نمی‌تونی بری؟ شهر دیگه است؟ 

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2740
اگه قراره اینقدر اذیت بشی چرامیخوای بری؟؟؟؟

چ. ن دوس دارم ادامه تحصیل بدم ولی دانشگاه نمیتونم برم 

رشته زبان دوس دارم زبانم عالیه  میدونم موفق میشم ثبت نام هم کردم ولی نرفتم چون اگه میرفتم زندگ ...

چرا زندگیت خراب میشه عزیزم ،وقتی اینهمه علاقه داری

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
چرا نمی‌تونی بری؟ شهر دیگه است؟ به چه رشته‌ای علاقه داری بیشتر؟

رشته زبان

زبان  رو توی کنکور بالای 90 زدم ثبت نام هم کردم ولی خب توی همون رشته شخصی هست ک نمیتونم برم 

ببین عزیزم من خودم تو فاز اینجور جاها نیستم واسه همین اطلاعی هم ندارم ولی چیزی ک می‌دونم آدم باید بره دنبال علاقش چون بعداً حسرتشو میخوری اگه نری . ب نظر من ک برو همونجا ک علاقه داری.

چقد سرخوشی،یه ذره ارایشم نباید داشته باشی،باید از خود بیخود  بشی خخخخخ،مواظب باش ترورت نکنن تووو این اوضاع

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
چرا زندگیت خراب میشه عزیزم ،وقتی اینهمه علاقه داری

شخصی توی همون رشته درس میخونه ک بخاطرش نیمتونم برم 

چون دانشگا های دیگم بیرون از شهره فقط اونجا وسط شهره نمیتونم برم همسرم هم همونجا درس میخونه کلا همه چی قاطی میشه 

چقد سرخوشی،یه ذره ارایشم نباید داشته باشی،باید از خود بیخود  بشی خخخخخ،مواظب باش ترورت نکنن توو ...

خخخخ

2706