2737
2734
عنوان

اهل آرایشم میخام برم جامعة الزهرا کلی سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2063 بازدید | 52 پست

عزیزم سوالت اینجا اشتباهه. بهتره بری اونجا و تحقیق کنی. ولی فکر نکنم دیگه به ارایش کم گیر بدن. 

بزرگترین عیب برای دنیا همین بس که بی‌وفاست. (حضرت علی علیه‌السلام)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین اگر آرایش و اینجور چیزارو میتونی بیخیال بشی برو حوزه، ولی دانشگاه بنظرم در اولویته

بازم هر طور خودت صلاح میدونی عزیزم، موفق باشی

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
رشته زبان زبان  رو توی کنکور بالای 90 زدم ثبت نام هم کردم ولی خب توی همون رشته شخصی هست ک نمیت ...

به نظرم الکی داری آینده‌ات را خراب می‌کنی. بهتره بری دنبال علاقه‌ات. موضوع این دوتا چیزی که می‌گی «دانشگاه رشته‌ی زبان» و «حوزه‌ی علمیه جامعه الزهرا» زمین تا آسمون با هم فرق دارند. محیطشون و آدم‌هایی که هر روز باهاشون دمخور می‌شی و تکالیف و فضای فکری هم زمین تا آسمون فرق دارند. مثل این می‌مونه کسی بگه من ورزش دوست دارم بین شطرنج و بوکس گیر کردم! واقعا درسته اسم هر دوش ورزشه ولی هیچ ارتباطی به هم ندارند. این دو تا محیط و موضوع هم که توی می‌گی فقط اسم هر دو تحصیل هست.
می‌تونی دانشگاه‌های متفاوتی را انتخاب کنی که شخص مورد نظر نباشه. یا اینکه فوقش اون شخص یکی از دانشجویان یا استادان هست. کلی استاد یا دانشجو (هم دوره)‌بود که ما در طول تحصیل یک بار هم ندیدیم. دانشگاه مثل مدرسه نیست که مدام ارتباط باشه. بخواهی ارتباط نباشه خیلی راحت کلاس‌ها رو می‌ری و می‌آیی بیرون و تمام.

من مونی هستم که از سال ۸۹ در سایت فعال هستم. یک مدت خودم داوطلبانه به سایت نیومد و وقتی دوباره برگشتم تا در تاپیک‌های قدیمی به خصوص تاپیک خشونت علیه خانوم‌ها فعال باشم، با وضع نابسامان سایت رو به رو شدم. حدود شش ماه پیش بود. داشتم داخل پیام خصوصی با نی نی یار در خصوص مشکلات سایت چت می‌کردم که ایشون «به هوس نیمه شبی» فقط چون قدرت در دستش بود و نباید جایی جواب پس می‌داد وسط صحبت‌های خصوصی بی هیچ اخطار و حرفی من را قطع دسترسی کرد. اکانتی هفت هشت ساله را قطع کرد که باهاش سال‌ها با علاقه در سایتی که دوستش داشتم و بهش اعتقاد داشتم وقت گذاشته بودم! من موندم و این سوال: «واقعا این بود آرمان‌های نی نی سایت؟»
2728

عزیزم من زیاد نمیدونم، ولی شنیدم برای تبلیغ دینی و معاون دینی و پروشی مدارس و اینجور کارا اگراشتباه نکنم

خدایا میدونم که دوسم داری میدونم که هوامو داری 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
به نظرم الکی داری آینده‌ات را خراب می‌کنی. بهتره بری دنبال علاقه‌ات. موضوع این دوتا چیزی که می‌گی «د ...

نظرت خیلی تاثیر گذار بود مرسی

از    99/10/1 تاپیک نمی‌زنیم تا سایت درست بشه. کمپین #جومع 🤗
2738