2752
2734
عنوان

وای خدا کی عروسیم میشه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 134 پست
نمیدونم والا بابام میگه ایندفعه اومد بهش میگم....مامانم میگه دوسال صبرکردیم چن ماهم روش نگو...نمیدون ...

عمر تو داره میره. میخوای با یه اعصاب پکیده و یه عالمه خاطرات بد بری تو زندگی مشترکککک هرچی طول بکشه بدتره از من به تو نصیحت... من این راهو رفتم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عمر تو داره میره. میخوای با یه اعصاب پکیده و یه عالمه خاطرات بد بری تو زندگی مشترکککک هرچی طول بکشه ...

عه واقعا؟عروسی کردین شما؟چن یال عقدبودین؟؟؟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
2731
قرصرخیلی ضرر داره.ولی کالری شماری بی خطره همه چیز هم میخوریم...من الان ۸۰کیلو و خرده ای هستم ولی ارا ...

دوتا قرص داده برام😞😞😞 مامانم هم هی میگن نخورش😓

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
منم خیلی دوست داشتم زودتر عروسی کنیم‌و بریم سرخونه زندگیمون ولی الان که یک هفته دیگه عروسیمه و ...

توعقدبارداری؟اره خب آدم وقتی میخواد ازخونه ی پدرش بره ناراحت ودلتنگ میشه عادیه این حس....ولی عقد افتضاحه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
توعقدبارداری؟اره خب آدم وقتی میخواد ازخونه ی پدرش بره ناراحت ودلتنگ میشه عادیه این حس....ولی عقد افت ...

اره عزیزم تو عقد باردارم ، دیگه ناراحتی از این بابت و به خاطر حالت تهوع هایی که دارم باعث شده ناراحتی رفتن از خونه بابا اینا هم یادم بره