2737
2739

سلام دوستان . چند وقته همسایه بالایی مشکل حقوقی براش ایجاد شده و برای مشاوره مدام میاد دم در.  آپارتمان

من فعلا نمیرم دفترم و بخاطر اخلاقای شوهرم و یه مسايل خصوصی تصمیم گرفتم یه مدت کار نکنم.

همسایه بالایی یه دختر سن بالا داره ازدواج نکرده و از کار اخراج شده.

روز اول بد موقع وقت شام ساعت ده شب اومد در خونه رو زد شوهرم باز کرد گفت با خانومتون کار دارم مشاوره میخوام.

منم دم در جوابشو دادم حدود چهل دقیقه راهنماییش کردم .

چون شوهرم خسته بود نگفتم بیا تو.

فرداش دوباره اومد و من خونمو زود مرتب کردم گفتم بیا تو دم در بده.

بعدم شماره تلفن خونه،شماره ی موبایل و شماره تل،گرام رو دادم بهش.

با اینکه خیلی وضعیت خونم مرتب نبود مثلا سفره صبحانه پهن بود. یه کرسی گذاشتم وسط هال برای کمر دردم، وسایل شوهرم روی میز ناهارخوری و ...

که خب دوست ندارم غریبه بیاد تو خونه.

شوهرم دفعه اول گفت زشته چرا تعارف نکردی بیاد تو .

من فرداش که شوهرم نبود تعارف کردم.

امروز سرماخوردم و سردرد  و تا 12 خواب بودم . همچین که صدای ماشین شوهرمو شنید که شوهرم رفت دوباره اومد در زد 

چون لباسم مناسب نبود. و دوباره شوهرم همه جا رو به هم ریخته بود . تا اومدم جمع کنم و باز کنم دیر شد اونم رفت و واقعا هم درونگرا هستم خوشم نمیاد هی این میاد در میزنه دم در.

بنظرتون چطوری برخورد کنم؟؟؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

دفعه اخری شوهرت باید میرفت دم در میگفت خانمم حالش خوب نیست خوابیده رودربایستی نکن 

منم شرایط شما را داشتم الان هر جا میرم اصلا نمیگم شاغلم و کارم چیه

از شوهرت ناراحت شدم گفته بود جرا تعازف نکردی بیاد تو حالا اخر خودش از مزاحمتها شاکی خواهد شد مردها زود جوگیر نیشن جلوه اجتماعی خودشون را برخ بکشن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رو نده بابا یعنی چی . مردم اینقد علاف و پررو ان . مشاوره نده یعنی چی 

گناه داره. بی پدره. و دختر مجرده سن بالاست که حقش ضایع شده. کلی راهنمایی کردم و حتی دادخواست براش نوشتم با تلگ.رام فرستادم براش. ولی واقعا بعضی ها بی جنبه اند خیلی صمیمی شده دوست ندارم صمیمی بشم. 

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2738

دو بار 

عذر خواهی کن بگو الان سرم شلوغه بعدا جوابتون رو میدم دیگه تعارف نکن بیا تو

دم در که اومد داری جوابشو میدی بگو ببخشید الان باید جایی برم باشه بعدا هی بعدا دوبار جواب کنی بالاخره از اینکه دم و دقیقه بیاد بی خیال میشه

گناه داره. بی پدره. و دختر مجرده سن بالاست که حقش ضایع شده. کلی راهنمایی کردم و حتی دادخواست براش نو ...

مسلما نباید صمیمی شی بهش بگو کاری داری تلفنی داهنمایت میکنم رودربایستی بذار کنار گناه داره هم هیچ معنی نمیده

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

یه زمانی رو تعیین کن خیلی محترمانه بگو فلان زمان بیاید که من دستم بند نباشه

پیش بیا! پیش بیا! پیشتر!                                         تا که بگویم غم دل بیشتر                                          دوست ترت دارم از هرچه دوست.                               ای تو به من از خود من خویشتر.                               دوست تر از آنکه بگویم چقدر.                                    بیشتر از بیشتر از بیشتر
2706