2737
2734
عنوان

بیبی چک بعد از یک ساعت که خشک شد هاله انداخت

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 99 پست

بچه ها من صبح از دادم جوابش تا عصر اماده میشه دعا کنید مثبت باشه خیلی استرس دارم 6 روز عقب انداختم
جمعه شب ی بی بی گذاشتم بعد نیم ساعت قرمز شد ولی تقریبا پررنگه قرمزش یعنی هاله نیست ولی چون بعد نیم ساعت بود استرس دارم
حالا شایدم زودتر از نیم ساعت بوده چون من بعد 10 دقیقه انداختمش کنار یهو نگاش کردم دیدم قرمز شده رنگش
تا امروز صبر کردم دیدم پری نشدم صبح رفتم ازمایش دادم 

بچه ها من صبح از دادم جوابش تا عصر اماده میشه دعا کنید مثبت باشه خیلی استرس دارم 6 روز عقب انداختم ...

عزیزم باردار بودی ؟

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخ بچه ها هر کاری کردم نتونستم عکس بفرستم . یعنی آپلود نمیشه ! نمیدونم مشکل کجاست. چند روز دیگه صبر ...

اگه باردار نباشی که مثل من شدی هورمونهات بهم ریخته

اول ببین باردار هستی یا نه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اگه باردار نباشی که مثل من شدی هورمونهات بهم ریخته اول ببین باردار هستی یا نه

واقعا بدشانسم اگه باردار نباشم ! همه بعد از این آمپول سر وقت پریود میشن ولی من ....

عاشق مادر شدن بودم و تو هدیه ای به من دادی ولی چرا زود ازم گرفتیش ؟! همون دو هفته ای که فهمیدم باردارم قد یه عمر بهش وابسته شدم... خدایا به دلم ارامش بده و در آینده فرزندان سالم و صالح ...
2731
بچه ها من صبح از دادم جوابش تا عصر اماده میشه دعا کنید مثبت باشه خیلی استرس دارم 6 روز عقب انداختم ...

عزیزم باردار بودی؟ شیرینی میدی بهمون؟

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
آره عزیزم مثبت بود بتام 137 بود

مبارکههههه الهی ک با بغل پر صحیح و سالم از بیمارستان بیای عزیزم.

میگن با ازدواج دینتون کامل میشه...اینو نمی دونم ولی میدونم با دختردار شدن خوشبختیتون کامل می شه❤❤❤
2738
آره عزیزم مثبت بود بتام 137 بود

وای چقدر خوشحال شدم😍

مبارکههه

استارتر شما چیکار کردی

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
واقعا بدشانسم اگه باردار نباشم ! همه بعد از این آمپول سر وقت پریود میشن ولی من ....

فولیکولت چند بود؟چند روزه امپول زدی؟

برو از بده دبگه

اره عزیزم مثبت بود

الهی هزارمرتبه شکر ❤ از الان حسابی از خودت مراقبت کن😚

وای چقدر خوشحال شدم😍 مبارکههه استارتر شما چیکار کردی

نیکی جون من هنوزم که هنوزه علائم پریود تو کمرم و زیر دلم دارم سینه هامم نوکش درد میکنه اما پری نیومده . شوهرم دیگه نمیذاره بیبی چک بذارم همون دیروز که گذاشتم منفی بود کلی گریه کردم گفت وایسا هفته دیگه بریم آزمایش . فعلا منتظر پریودم ! 

فولیکولم یادم نبود از دکترم بپرسم چون خودش همیشه سونو واژینال میکنه و دارو بهم میده. ولی من قشنگ روز تخمک گذاریمو حس کردم آخه مگه میشه پریود نشم؟ الان امروز ۱۸ روز از زدن آمپول میگذره

نیکی جون من هنوزم که هنوزه علائم پریود تو کمرم و زیر دلم دارم سینه هامم نوکش درد میکنه اما پری نیومد ...

اره شوهر منم نمیزاست بی بی بزارم اینقد ک کلافش کرده بودم طفلیو
ازمایشم صبح قبل سر کار یواشکی دادم
بعد ک جوابش مثبت شد دیشب بهش گفتم یه چیزی بگم صبح رفتم از دادم بابا شدیوگرنه نمیزاشت البته حقم داشت اینقد هر روز بهش میگفتم اخرش شاکی شد گفت خیلی داری به بچه فکر میکنی شاید تا 2 سال دیگه هم نشد هر ماه میخوای همین کارارو بکنی

خولش کرده بودم اینقد هی ی چیزی میگفتم

سلام منم این ماه امپول hcg زدم ماه اوله اقداممه ولی خیلی امیددارم چون دوبار حامله شدم اونم تواولین ماه البته باامپول hcg 

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
2706