2733
2734
عنوان

و بازم میترونیدازول 😄😄

196 بازدید | 22 پست

بچه ها ببخشید ... دکتر به من گفته بود ۲۰ تا قرص میترونیدازول بخورم ولی دو روز نتونستم بخورم به خاطر یه مسئله ای. حالا دوباره از سر بگیرم ۲۰ تارو!!؟ ده تا قبلا خوردم!!! اخه تو نت خوندم اگه نخوری وسطش ، باکتری ها مقاوم میشن و به راحتی از بین نمیرن🙁حالا چیکار کنم!!؟؟ چند تا بخورم!!؟

آنتی بیوتیکه دیگه سره ساعت باید بخوری وتا حاییکه من میدونم روزی یه بار فایده نداره باید هر 8ساعت بخوری یا نهایت هر 12ساعت  ،اگه عفونت واژینال داری پماد کلوتریمازول واژینال خیلی زودتر از مترونیدازول جواب میده 

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آنتی بیوتیکه دیگه سره ساعت باید بخوری وتا حاییکه من میدونم روزی یه بار فایده نداره باید هر 8ساعت بخو ...

همون هر ۸ ساعت یکی میخوردم. دو روز نتونستم بخورم. پماد میکونازول هم استفاده میکنم

2731
بخور ،جواب میده اشکالی نداره که قطعش کردی،ولی سعی کنم همیشه طول درمانو طی کنی و تا اخر بخوری قرصاتو

همون ده تای بعدی کافیه به نظرتون؟ دیگه قطع نمیکنم 🙁

همون هر ۸ ساعت یکی میخوردم. دو روز نتونستم بخورم. پماد میکونازول هم استفاده میکنم

تونستی آمپول آنتی بیوتیک بزن خیلی زودتر جواب میده،آمپول سفازولین دوروز پشت هم ،اینکه میبینی ب این راحتی دارو معرفی میکنم دوستم ماماس منم یسره پیششم همه چیو میدونم 😁

2738
همون ده تای بعدی کافیه به نظرتون؟ دیگه قطع نمیکنم 🙁

بخور تا نشونه های عفونتت رفع شه،ببین پیاز،درمانیم خیلی خوبه واس رفع عفونت،روزی دولیوان جوشونده پیاز زردو بخور 

تونستی آمپول آنتی بیوتیک بزن خیلی زودتر جواب میده،آمپول سفازولین دوروز پشت هم ،اینکه میبینی ب این را ...

آخه از آمپول میترسم، تازه این داروهارو هم از نت از دکتر ساینا که آنلاین جواب میدن پرسیدم😶😶😶 به مامانم نگفتم چون حتما میگفت بیا بریم دکتر. هم اینکه تا حالا نرفتم هم اینکه اینقدر مامانم خودش مشکلات داره که نخواستم منم یکی دیگه بش اضافه بشه 🙁 

تونستی آمپول آنتی بیوتیک بزن خیلی زودتر جواب میده،آمپول سفازولین دوروز پشت هم ،اینکه میبینی ب این را ...

ببین سردرمیاری😶😶😶

ناحیه داخلی کلیتوریس یه لایه سفید هست که وقتی پاک میکنم پاک نمیشه ... اصلا نمیدونم واسه همه همینطوره یا من عفونت دارم!! چون قرمز نیست پوستش یه لایه سفید داره 🙁خارش هم خییییلی کمه یا اصلا ندارم. بعضی وقتا هم ترشح سفید. قرص فلوکونازول ۱۵۰ هم خوردم که چهارتاس. امشب اخریشه ولی خوب نشدم 🙁

ببین سردرمیاری😶😶😶 ناحیه داخلی کلیتوریس یه لایه سفید هست که وقتی پاک میکنم پاک نمیشه ... ...

اون لایه سفید که خب طبیعی نیست ،ولی ممکنه مادرزادی اینطور باشی. ولی احتمالا از عفونته پمادای غیر واژینال بگیر مثل تریامیسنولون یا هیدروکورتیزون 

2706