2733
2734

دخترم واکسن ۱۸ ماهگی و پسرم ۶ سالگی زدن واسه هر دو کمپرس گذاشتم ولی دخترم نمیزاره بمونه

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیست و چهارساعت اول کمپرس سرد ،بیست و چهارساعت بعد حوله گرم

یادم برای بعضی واکسن ها مسئول بهداشت تاکید داشت چیزی نزارید یکیش همین هجده ماهگیه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2731
بیست و چهارساعت اول کمپرس سرد ،بیست و چهارساعت بعد حوله گرم یادم برای بعضی واکسن ها مسئول بهداشت تا ...

عجیبه ازش که پرسیدم گفت کمپرس سرد بزار نکنه فقط واسه پسرمو گفته😨😨😨

عجیبه ازش که پرسیدم گفت کمپرس سرد بزار نکنه فقط واسه پسرمو گفته😨😨😨

اتفاقا مسئول بهداشتمون خیلی حساس و اطلاعاتش بالاست ،بعضی واکسنارو میگفت حتما اینکارو کن البته نه ۲۴ساعت مداوم ،منظور تو این تایم هرچه بیشتر بهتر .و بعضیا رو هم میگفت نه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

عزیزم این واکسن سبکیه نگران نباش تب نمیکنه شما دمای بدنش چک کن اما من حتی قطره ندادم به بچم بر خلاف واکسنهای قبلی 

ان شااللّه که بچه شما هم اذیت نشه

2738
اتفاقا مسئول بهداشتمون خیلی حساس و اطلاعاتش بالاست ،بعضی واکسنارو میگفت حتما اینکارو کن البته نه ۲۴س ...

واسه دخترم یکی از پاش زدن یکی از دستش رو دستشو اجازه میده سرد کنم پاشو اجازه نمیده پس بنظر شما لازم نیس این کار؟

واكسن ١٨ ماهگي شامل MMR هست كه به دست راست زده ميشه و سه گناه كه به پا زده ميشه...

براي MMR هيچ كمپرسي لازم نيست...

اگر بعد از ٧-١٠ روز علائم مثل سرماخوردگي، ورم پشت گوش، دونه هاي قرمز ظاهر شد، به بيمارستان كودكان مراجعه كنيد...

در محل تزريق سه گناه كه به پا زده شده، روز اول هر يك ساعت به مدت ٣٠ ثانيه كمپرس سرد بذاريد تا شب و فردا هر يك ساعت به مدت ٣٠ ثانيه تا شب كمپرس گرم بذاريد تا شب.....

واكسن ٦ ماهگي هم شامل قطره خوراكي فلج أطفال هست و پنتاوالان كه به پا زده ميشه....

روي محل تزريق به همون شكلي كه در بالا گفته شد، كمپرس بذاريد...

واكسن ١٨ ماهگي شامل MMR هست كه به دست راست زده ميشه و سه گناه كه به پا زده ميشه... براي MMR هيچ كمپ ...

ممنون عزیزم خیلی مفید و کامل بود🌸🌸🌸🌸🌸🌸