2737
2734
عنوان

خانومایی که سزارین کردن

610 بازدید | 31 پست

سلام دوستان میشه کسایی که سزارین کردن بگن چجوری بود دردش زیاد بود چقد طول کشید تاخوب شین ازلحظه عمل تا بهوش اومدنتون چجوری بود؟

خدایا مرسی بخاطرهدیه قشنگت الهی هرکس بچه میخواد خدابهش بده

اونایی که راضین اسم دکترشون و بگن 

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من بیهوشی نبودم بی حسی نخاعی بود. عالی. خیلی راحت بودم. و هیچ مشکلی نداشتم.

خدایا سپاسگزارم سپاسگزارم سپاسگزارم من نمره مورد احتیاجم را توی امتحان 11/اسفند/97 آوردم.من قبول شدم چقدر عالیه شکرت. 
2738

من از فرداش مجبور بودم کارهام رو انجام بدم

دردش هم اولش یکم زیاده ک شیاف و پمپ درد میذارن

دکترم هم مرضیه وحید دستجردی بود. بیمارستان رسالت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

من سر اولی که خیلی شیک و مرتب رفتم و بعد از سه چهار ساعت هم بلند شدم راه رفتم خیلی خوب بود ولی سر دومی درد طبیعی داشتم که رفتم تو اتاق عمل به معنای واقعی مرگ رو جلو چشمم دیدم هم درد طبیعی کشیدم هم سزارین. برای بهوش اومدن هم از اتاق عمل داری میای بیرون بهوش میارنت عزیزم چون بچه رو میارن پیشت

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من طبیعی بودم کلی درد کشیدم بعد سزارینم کردن چون خطر خفگی بچه وجود داشت انقدر خوشحال بودم سزارینم میکنن درد زیادی نداشت سر میشیم دیگه منو خیلی از تمپول بیحسی ترسونده بودن که خداروشکر اونم درد انچنانی نداشت مث بقیه امپولا بود😅 بعدش فقط ادم خیلی سردش میشه وهی لرز میکنه ویه چند ساعتی که یادم نمیاد چند ساعت ولی مدت طولانی بود پاها سر هستن 

خلاصه که نگران نباش انشالله نی نی بسلامتی دنیا بیاد

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

من دوسال پیش تهران بهناز محبتیان،سر بودم هیچی نفهمیدم من‌ کلا طاقت دردم زیاده،بعد که سری رفت درد داشتم ولی با درد سنگ کلیم قاطی شده بود،بعدشم به دارو بی حسی حساسیت داشتم حالم افتضاح شد و بستری شدم،وبعد یمدت دیدم زیر بخیم قلبمه قلمبه شده رفتم دکتر گفت بدن تو وقتی یجات زخم‌میشه بافت اضافه تولید میکنه که زود ترمیم شه اما این بافتا چون زیاده میمونه توده میشه،

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

من راضي بود 

٩:٣٠ رفتم اتاق عمل 

١٠ دكتر اومد ١٠:٣٠ بچه رو دادن پايين دوساعت ديگه خودمو

البته چون بيهوش بودم منو دير دادن وگرنه تو بي حسي ٤٥ ديقه ديگه مادرو ميدن

دردش قابل تحمله

تا وقتيكه شب راه بري

راه رفتي ديگه تمومه 

سره روز دهم هم حالم عادي و كاملا اوكي بود

الانم ٨ ماه ميگذره و مشكلي پيش نيومده برام

من تبريزم

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2706