2733
2739
عنوان

انتقام🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 1010 بازدید | 81 پست
هیچی هرچم اوردن چرت و پرو مثلا اجوق گاز خریدن برام ۱۵۰🤪 تابلو فرش ۱۲۰🤪 طلا سیصد تومن 🤪 و کلا چیزا ...

آیا پولدارند و خساست به خرج دادن؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی هرچم اوردن چرت و پرو مثلا اجوق گاز خریدن برام ۱۵۰🤪 تابلو فرش ۱۲۰🤪 طلا سیصد تومن 🤪 و کلا چیزا ...

اینا ک خوبن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2731

ما یه جمله ای داریم میگیم کادو رو یا به شان خودت ببر یا به شان طرفت 

تو به شان خودت ببر گرچه بیزارم از خانواده ی شوهر ولی اگه در ارتباطی دیگه مجبوری یه چیز معمولی ببری حداقل

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر
2738

پدر شوهر منم یه فرش برام خریدن سه سال پیش ۵۰۰ به همه گفتن ۱ تومن خریدیم😁

ولی من به روش آوردم

گفتم بابا من قیمت این فرشا رو میدونم لطفا جای دیگه نگید چون همه قیمت این فرشا رو میدونن☺️

میگم جریان تابلوفرش چپکی چیه؟؟؟؟ ی بنده خدایی برامن هدیه اورد ولی واقعا نفهمیدم داستانش چیه!!!!!

انگار اینا اشتباهی و برعکس بافته شدن به جای اینکه تولید کننده دور بریزه دونه ای ده تومن تو بازار فروختن 

تاپیکشو قبلا تو نی نی سایت دیدم

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر
مردم به چیافک میکنن بخدا

موقع ما بچه بودیم رادیو برنامه صبح جمعه با شما یه ایتم داشت به اسم زندگی ما زندگی بعضی ها

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706