2737
2739

میخام بدونم فیلم عروسی مونتاژ شدتون تو چی تحویل گرفتین اتلیه من میگه تو هارد بهت تحویل میدم تو سی دی کیفیت میاد پایین

بعد تازه فیلم عروسیمو کم گرفته خودش حذف کرده فقط موقع شاباش گرفته و خودم تنها رقصیدم همین میتونم شکایت کنم

از چندسال پیش رو هارد میریزن. شکایت و نمیدونم

دهنش وسرویس کن یعنی چی فیلم نگرفته

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره عزیزم میدونی شکایت کنی نصف پولش ندی بخاطر حذف فیلم بعد کی گفته تو سی دی بی کفیت

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

درست ميگه داخل هارد با كيفيت تره

فيلم تو بالاي ٢٠گيگ بايد باشه و اين توسي دي بره بايد كيفيتش رو پايين بيارن

و اينكه يه سري جاهاشو پاك كرده ازش بخواه خام فيلمتو هم بده 

البته بايد بده طبيعيه 

باز ازشون سوال كن

از چندسال پیش رو هارد میریزن. شکایت و نمیدونم دهنش وسرویس کن یعنی چی فیلم نگرفته

چجوری دهنش سرویس کنم هرچی میگم بهونه میگیره من تو روز عروسیم حواسم نبوده فیلم نگرفته

2738
درست ميگه داخل هرد با كيفيت تره فيلم تو بالاي ٢٠گيگ بايد باشه و اين توسي دي بره بايد كيفيتش رو پايي ...

فیلم خام داده و  تو هارد اما نه میز مهمونارو گرفته نه موقع رقص من با مهمونام

فيلم هاي عروسي الان با دوربين هاي رم خور گرفته ميشه و فوق العاده با كيفيت هست به خاطر همين هم خيلي پرحجم هست

طبيعه بره روي دي وي دي كيفيتش افت ميكنه و اينم بدون به مرور دي وي دي بعد از مدتي ديگه نشون نميده

بپرس فايل عروسيت چند گيگ هستش بعد هارد يا فلش بخر

فیلم خام داده و  تو هارد اما نه میز مهمونارو گرفته نه موقع رقص من با مهمونام

خب اين كم كاريه فيلم بردار هستش 

به صاحب اتليه خيلي اروم مطرح كن و بگو من اين فيلمبرداري رو نمي پسندم و دست مزد فيلمبردار بايد از مبلغ قرارداد كسر بشه وگرنه طور ديگه اي اقدام ميكنم

فيلم هاي عروسي الان با دوربين هاي رم خور گرفته ميشه و فوق العاده با كيفيت هست به خاطر همين هم خيلي پ ...

هارد گفته خریدیم فیلم خام ریخته قراره مونتاژ شده هم بهم اخر هفته بده

اما وقتی میگم این قسمتا حذف شده و زاویه فیلمبرداری منتسب نیست میگه وظیفه تو بوده بگی چجوری فیلم بگیرم راست میگه

2706