2737
2739
عنوان

بیایین نظر بدین لطفا

71 بازدید | 20 پست

8ساله ازدواج کردم یه پسر 2سال و نه ماهه دارم شوهرم از اول احساساتی نبود وهمیشه در این مورد مشکل داشتم باهاش توی این 8سال بارها در این مورد باهاش حرف زدم خودش قبول داره ومیگه که دوسم داره ولی نمیتونه محبتش رو بهم نشون بده مثلا بوسم کنه وبغل واینا میگ بلد نیستم .خلاصه الان یه مدته که خیلی سرد شده اصلا بهم نزدیک نمیشه روابط زناشوییمونم کم شده اخلاقش طوریه که اگه یکما ه هم بدون من بخوابه یا بهش نزدیک نشم طرفم نمیاد خیلی خوب خودش رو کنترل میکنه بعضی وقتها فکر میکنم داره خودش رو برام میگیره چون یکم از من خوشکلتره و هزار تا فکر دیگه که ب سرم میزنه .من اوایل باوجود سردی وبی تفاوتیش خیلی بهش محبت میکردم خیلی بهش میجسپیدم ولی از وقتی که بچم دنیا اومد دیگه منم ازاین همه احساس یک طرفه خسته شدم ورفته رفته مثل خودش شدم دیگه الان اصلا نمیتونم بغلش کنم وببوسمش و اونم همچنان سردو بی احساسه.این چند وقته از نظر روحی خیلی به عشق و محبتش نیاز داشتم ولی هیچ جوابی نگرفتم وبارها توتنهایی خودم به حال خودم اشک ریختم ولی دیگه حتی نمیتونم دراین مورد باهاش حرف هم بزنم چون هیچ نتیجه ای نداره ولی تصمیم گرفتم که همون طور که اون به احساسات ونیازهای من بی توجهی میکنه منم به نیاز اون (نزدیکی)بی توجه باشم وبهش اهمیت ندم  تا شاید بفهمه منم یه نیازهایی دارم وبه خودش بیاد به خدا دیگه از این همه کمبود محبت خسته شدم آخه تا کی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرتون ای راهکارم جواب میده یانه ؟من تاحالا هیچوقت به درخواستش جواب رد ندادم شاید پرروش کردم میخو ...

منم همینطور

هیچ وقت ردش نکردم

منم اینکارو میکنم شاید جواب داد

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
به نظرتون ای راهکارم جواب میده یانه ؟من تاحالا هیچوقت به درخواستش جواب رد ندادم شاید پرروش کردم میخو ...

نه جواب نمیده این راه .. 

در طول روز چیکار میکنی ؟ برنامه هات چیه ؟ 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2738

شوهر من قبلا خیلی خوب بود بعد از بچه دار شدن، یه کس دیگه شده

منم ازش خیلی سرد شدم

تا من نخوام اصلا به یادش نمیفته

تو اوج جوانیم افسرده شدم

نه جواب نمیده این راه ..  در طول روز چیکار میکنی ؟ برنامه هات چیه ؟

در طول روز خونه داری وبچه داری اینقدر کار سرم ریخته که فرصت کاردیگه ای ندارم با وجود یه بچه بهونه گیر ووابسته

در طول روز خونه داری وبچه داری اینقدر کار سرم ریخته که فرصت کاردیگه ای ندارم با وجود یه بچه بهونه گی ...

دقیقا مثل منی

نه بیرون میرم نه کار خاصی

فقط خونه داری و بچه داری

خوب یه کم برنامه ریزی کن .. بچه داری و خونه داری رو که همه میکنن... بچه ات رو بزار مهد خودت برو باشگاه .. 

با دوستات رفت و امد کن .. احساس میکنم دچار روزمرگی شدی .. 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

همه مردا همینطورن اول زندکی خوبن کم کم سرد میشن.اینم بگم که فشار اقتصادی واقعا موثره و مردا هم مث ما زنا خسته میشن اما نیازشونو با تنهایی برطرف میکنن.بهتره بری پیش روانشناس و کاملا براش همه چیزو توضیح بدی. اگه واقعا دوست داری زندگیتو نجات بدی.خیلی تاثیر داره.اما باید ادامه دار باشه و دو نفرتون برید. اما اول شما برو با مشاور صحبت کن خودش میگه کی عنسرت بیاد.اینجا نهایتا بتونن از تجربیاتشون بگن که هرکس یه جور زندگی داره و قابل مقایسه نیست..پیشنهاد من براتون فقط روانشناسه

2706