2733
2734

سلام مامانای گل

پسر من الان ده روزه رفته توی 7 ماه. 5 ماه و نیم هم که بود دوتا دندون درآورده. الان باز چند شبه خیلی بدخواب شده. حتی شیرم نمیخوره بیدار میشه و گریه میکنه و فقط اشک میریزه. نمیدونم دیگه چیکارش کنم. حریره بادام و یکم سوپ بهش میدم از اول 7 ماه. مشکلش چیه به نظرتون؟ یعنی باز داره دندون در میاره به این زودی؟

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره عزیزم داره دندون در میاره . یه کم که دندونش ریشه بزنه دردش کمتر میشه بهتر میشه . اگه میتونی این ...

اصلا فکرش هم نمیکردم داره دوباره دندون میاره. یعنی به این زودی؟

امشب همینکار رو میکنم

بهارم. خدایا ممنونم که منو لایق مادرشدن دونستی. ازت میخوام این حس خوب رو به همه ی منتظرا هم عطا کنی. 
2728

تا دو سالگی مدام و پشت سر هم دندون در میارن. بعضی دندونا دردناک تره. 

وقتی خیلی شب بی قراری کرد روی لثه هاش دیفن هیدارمین خنک ماساژ بده. بزن رو انگشتت و کل لثه اش رو ماساژ بده. زود آروم میشه.

تیکر یک سالگی پسر دومم...
2738
مگه چند وقت از دندون آخری که در آورد میگذره؟

دندون های پایینش رو 5 ماه و نیمه در آورد. هنوزم کامل در نیومدن

تا دو سالگی مدام و پشت سر هم دندون در میارن. بعضی دندونا دردناک تره.  وقتی خیلی شب بی قراری کر ...

امشب بی قراری کرد همین کار رو میکنم

ممنون عزیزم