2737
2739
عنوان

درد

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 49 پست
رفتم گویا طبیعی بوده ولی من ذهنم درگیر اون درداش هست. میشه با زایمان مقایسش کرد؟

فکرکن پریودی اینقدر وحشتناک میشه بعضی وقتا پس زایمان طبیعی چیه

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😨😨

واقعا میگم شایدم بیهوش میشدم و خودم حالیم نبوده چون تو اتاق دیگه یه دختری بیهوش شد ماماها دویدن سمت اتاقش و میزدن تو صورتش اون نوقع من دردام کم بود متوجه میشدم

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
نه درد زایمان من طوری بود ک ب حالت خلسه میرفتم دردی که تا مغز استخونم درد میرسید 

وای جدی؟

اخه به بدن طرف هم بستگی داره

فکر کنم شما بدزا بودید

دردش پس مثل دردای شدید پریودی نیست؟

2731
منم قبلش پماد واژینال استفاده کردم

مال همون بوده

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
دقیقا. من تا به الان اینطور درد نکشیده بودم. خونه مامانم بودم اونقدر دردام بالا گرفت به همسرم گفتم ب ...

وای منم دوماهه اینجورشدم نمیدونم چرا.رفتم نت گشتم خیلی ترسیدم

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
وای جدی؟ اخه به بدن طرف هم بستگی داره فکر کنم شما بدزا بودید دردش پس مثل دردای شدید پریودی نیست؟

مث همونه ولی خیلی شدید تر

آره ما کلا ژنمون اینه یخت زاییم

2738
دقیقا. من تا به الان اینطور درد نکشیده بودم. خونه مامانم بودم اونقدر دردام بالا گرفت به همسرم گفتم ب ...

من دقیقا دردی مشابه و هر چی بدتر و حستناکتر رو تجربه کردم و با سونوی وازینال فهنیدم اندومتریوزم قبلش هیییچوقت اینجور نبودم

اندو بودن من با سونو شکمی معلوم نشد فقط با واژینال معلوم شد

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!

دردشون قابل قیاس نیست بنظرم.جنسشون یکیه ولی شدت خیلی فرق داره.من زایشگاه رفتم وحشتناک بود حال مادرا.فکرکن قیچی میزدن پاره میکردن ولی دردقیچی تو درداشون گم بود اصلا.متوجه نمیشدن.ولی خدایی بچه ک بدنیا میاد انگار اینانبودن جیغ میزدن

وای منم دوماهه اینجورشدم نمیدونم چرا.رفتم نت گشتم خیلی ترسیدم

من اینجور بودم و بعد سونو واژینال فهمیدم اندومتریوز دارم

با سونو شکمی معلوم نشد و قبلش اثلا همچین دردی نداشتم

باور کن خداوند به اندازه کافی اکبر است!
من دقیقا دردی مشابه و هر چی بدتر و حستناکتر رو تجربه کردم و با سونوی وازینال فهنیدم اندومتریوزم قبلش ...

منم نت گشتم به همین اندومتریوز رسیدم😢خطرناکه؟درمانش چیه؟برای بچه دارشدن مشکل سازه؟

فکرکن پریودی اینقدر وحشتناک میشه بعضی وقتا پس زایمان طبیعی چیه

وای خدای من

اخه یکی از اقوام ما دو تا طبیعی اورده خیلی راضی هست و میگه قابل تحمله.

در صورتی که مادر خودم ازش خاطره خوش نداره