2733
2739
عنوان

مدیریت هزینه منزل تازه عروس باتجربه ها بیاید همه

| مشاهده متن کامل بحث + 344 بازدید | 32 پست
عزیزم اگه شوهرت حقوق بگیره که خیلی خوب میتونید برنامه ریزی کنید 

ن شغلش آزاده عزیزم در آمدش ثابت نیست ولی خب کم نیست خداروشکر 

تو شروع تمام شعر های عاشقانه ی منی👫 
بعد خب همسرتون بیرون از خونه پول لازم داشته باشه چ میکنید  

پول تو جیبی بهش میدم 😂 یه کارت پیش هست اگه اضطراری بود کارت به کارت میکنم واسش 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون حساب کتاب نداره من سه ساله ازدواج کردم یه ماه گوشت میخرم برای دوماه یه ماه مرغ می خرم برای دوماه سال اول گوشت گوساله کیلویی ۳۶ بود فکر می کنم الان کیلویی ۷۰ تومنه 

ممکنه ماهت رو روی پانصد تومن خرج ببندی ولی شب بخوابی صبح پاشی ببینی همه چیزایی که باید بخری دو برابر شده اون وقت بخوای و نخوای باید یه تومن خرج کنی یا نخوریم یه سری چیزا رو

دست سازه های من : @annabkala

ما نامزدیم

قراره یه حساب مشترک باز کنیم ک نامزدم پول بریزه توش ( من پولامو‌ نمیریزم و‌سر این قضیه حرف زدک ک حقوقم رو‌نمیخوام خرج زندگی کنم )

خودش جدا گونه پس انداز داره برای اینده

خرجای خونه رو اول چند ماه میبینیم چقدر میشه بعدا میریزه ب حساب مشترک از اون خرج کنیم

برای پس انداز هم جدا

یه کارت جدا هم داره برای حقوق

البته هنوز معلوم نیست حساب مشترک‌بزنیم ، ب کارت من پول بریزه ، من کارت اونو بردارم

بالاخره مبلغی ک قراره خرج خونه شه مهمه برامون حدش معلوم باشه 

اینکه همینجوری خرج کنید ، پس انداز خاصی نمیمونه

یادم تورو فراموش..
2728
پول تو جیبی بهش میدم 😂 یه کارت پیش هست اگه اضطراری بود کارت به کارت میکنم واسش 

وا دیگه الان دوره ی پول نقد نیست که ی مرد باید پول تو حساب داشته باشه البته خیلی خوب هست ک کارت داری و حساب مستقل 

ن شغلش آزاده عزیزم در آمدش ثابت نیست ولی خب کم نیست خداروشکر 

منم نامزدم کارش ازاده و درامدش خیلی خوبه

میدونم با ۴ تا خرج زندگی و اینا خیلی فرقی نمیکنه

اما خودش بفکر پس انداز و سرمایه گذاری هست

یادم تورو فراموش..
2738
وا دیگه الان دوره ی پول نقد نیست که ی مرد باید پول تو حساب داشته باشه البته خیلی خوب هست ک کارت داری ...

خب منم میگم کارت پیشش هست ولی مشخص به کارتش میریزم اگه اضطراری کاری پیش بیاد بازم براش انتقال میدم دیگه . 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

عزیزم منم شوهرم قبلا حقوق میگرف البته حقوقش خوب بود بد نبود اونموقع راحت پس انداز میکردیم اما الا ۵ ماهه که درامدمون ثابت نیس با وجودی که بیشتر از حقوق اونموقع شده اما چون درامدش متغیره تو حساب کتابا واقعا گیج شدیم مثلا نشستیم حساب کردیم توی دوماه ۲۳ میلیون خرج کردیم اما هر جور حساب میکردیم یادمون نمیومد چیکارش کردیم خیلی بده اینجوری

خب منم میگم کارت پیشش هست ولی مشخص به کارتش میریزم اگه اضطراری کاری پیش بیاد بازم براش انتقال میدم د ...

اوکی اینطوری خوبه 

عزیزم منم شوهرم قبلا حقوق میگرف البته حقوقش خوب بود بد نبود اونموقع راحت پس انداز میکردیم اما الا ۵ ...

آره دقیقا ب همین منظور تاپیک زدم ک باید چ چاره ای اندیشید 

2706