2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من اینو توی اینترنت پیدا کردم واست، انجامش بده،ان شاالله نتیجه بگیری

با ایمان خالص و توجه قلبی آیه ۹۲ از سوره مبارکه آل عمران را بیست و یک مرتبه بخواند. سپس آنرا بر کاغذ بنویسد و در آب حل کند و به فرد مورد نظر بنوشاند ، به اذن خداوند متعال بخل و خساست آن فرد از بین میرود.

لن تَنَالُواْ الْبِرَّ حَتَّى تُنفِقُواْ مِمَّا تُحِبُّونَ وَمَا تُنفِقُواْ مِن شَیْءٍ فَإِنَّ اللّهَ بِهِ عَلِیمٌ 

توجه شود :

این عمل را میتواند به مدت یک هفته ادامه دهد.
در کاغذ بدون خط بنویسد .

2731
بچه ها بازم‌میپرسم به نظرتون کارم اشتباهه پیشش نخوابم؟

این خودش یه حربه هست برای زبون خوش، با خوابیدن کنارش میتونی باهاش صحبت کنی، اگه نخپابی زبونش درازتر میشه به نظرم و بیشتر لج میکنه

مثلا چطوری با زبون خوش؟

یعنی تعریف و تمجید.البته نمیدونم رو شوهرت اثر میذاره یا پرروتر میشه ولی میتونی امتحانش کنی.

باد تو غبغبش بنداز.مثلا اگه یه چیز خرید ذوق کن بگو واای انقد خوشم میاد وقتایی که دست و دلباز میشی.

اصلا یه حس مردونگی بهت پیدا میکنم.

میدونستم تو با مردای بیخودی فرق داری و از این حرفا.

تا کم کم نرم بشه.پول نقد اگه بهت داد بادشو بیشتر کن.

نکته مهم:هروقت داری ازش تعریف میکنی به هییییچ وجه جوری نباشه که خودتو کوچیک کنی یا خودتو تخریب کنی.اصلا.

خیلی ممنون دستت درد نکنه

خواهش میکنم

ان شاالله خدا خودش کمکتون کنه، شوهرت سر عقل بیاد،به خودت هم صبر بده ان شاالله

میدونم سخته واقعا، از دست ما هم کاری برنمیاد متاسفانه، شرمنده   

2738
این خودش یه حربه هست برای زبون خوش، با خوابیدن کنارش میتونی باهاش صحبت کنی، اگه نخپابی زبونش درازتر ...

اره  دیگه اونم همینو میخواد مثلا میخواد بهش برسم کلی ناز  و نوازشش کنم و....بعدم اگه صلاح دونست برام بره مثلا مانتو بخره

عزیزم از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره!براش خرج بتراش.قناعت برای همچین مردایی بی معنی است،من خودم خیلی قناعت میکردم ولی همسرم بسیار قدرشناسه خداروشکر.الان که داره دیگه قناعت نمیکنم چون براش میشه عادت،مثلا ولنتاین گفتم یه زنجیر رو لباسی میخوام با اینکه چند تا زنجیر دارم و خرید.برای شوهرت دل نسوزون.مردا قدر یه زنو اون قدری میدونن که براش خرج میکنن.و به همسرت بگو دور از جونت زن‌ها اینجوری هست که خراب میشن،کمی بترسونش

اره  دیگه اونم همینو میخواد مثلا میخواد بهش برسم کلی ناز  و نوازشش کنم و....بعدم اگه صلاح ...

کلا اینو بدون که برای مردا ۲ تا چیز مهمه، شکم و زیر شکم

پس تو که میدونی این مدلیه، چرا خودتم لج میکنی؟ میدونم سخته باهاش بخوابی با اینکه این مدلیه ولی گاهی باید کوتاه اومد، نه اینکه مشخص باشه به خاطرپول باهاش میخوابی، کلا رفتارت بد نباشه، شکمش هم به راه باشه، فکر کنم حل بشه ان شاالله، چون رفتارت که خوب باشه، رفتار اونم خوب میشه و میتونین ۲ کلام حرف بزنین با هم

وقتی قهرین و اخم کردین، یه لقمه نون هم از گلوی هیچ کدومتون پایین نمیره، تا میاین حرف بزنین هم دعواتون میشه

عزیزم از قدیم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره!براش خرج بتراش.قناعت برای همچین مردایی بی معنی است،من ...

اره  خواست برا خودش گوشی بخره گفتم برا منم بخر گفت نمیخرم گفتم میرم به پسر همسایه میگم برام بخره اینقد عصبی شد فرداش برا منم خریدخخخخخ

2706