2737
2734
مهشید جان شکل خوبی نداره از جیبش پول برداره بعد ممکنه دعوا بشه، ممکنه هزارتا اسم روش بذاره دیگه به ا ...

در اصل که خوب نیس، ولی وقتی همسرش به هیچ صراطی مستقیم نیس،چاره ای جز این نیس

اگه بفهمه بد میشه، خب نباید بفهمه

اگرم فهمید ایشون باید خودشو حق به جانب بگیره

البته اینم باید در نظرداشت که اکثر مردای خسیس حتی حساب ۱ ریال جیبشون رو هم دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا چه توجیهای مسخره‌ای میارن.

شوهر این خانوم رسما گداصفت و خسیس و پرروئه.

من نمیدونم شما به کسی که پول کرایه تاکسیم نمیده چی میگین؟

یا به کسی که میگه عمرا بهت پول بدم.

خیلی احساس زرنگ بازی بهش دست داده.پول که از بابات بگیری،بچتم مادرت نگهداره،خودتم بری سر کار کل خرج خودتو بدی.

پس مترسک سر جالیز میخواستی؟

اوناییم که میگن وا مگه واسه پول ازدواج کردی؛خانومایی که سر کارم میرن دلیل نمیشه شوهره بگه عمرا بهت پول بدم،من نمیدونم غرور و شخصیت و همسر بودن چطوری براتون معنی شده

مرد اگه شخصیت داشته باشه پولم نداشته باشه با یه پول کم و زبون خوش دل زنشو بدست میاره.

ببین عزبزم زندگی با مرد خسیس و انقد پررو که حس زرنگی میکنه خیلی سخته.ولی تنها راهش اینه تو هم پررو بشی.اولاش سخته ولی انقدررر باید بگی تا بلاخره پولت بده.کوتاهم نیا که بعدا اون بچت هم عقده‌ای میشه و هرروز سر پول دعواش میشه.

اگه میتونی پول کم کم ازش برداری،بردار.اونجا خونه زندگی تو هم هست.اسیری نیومدی که

2731

پس با این تفاسیر واسه من یه سوال پیش اومد نازلی جان

من تازه ۱ ساله خونه خودم هستم و بچه هم ندارم

شرایط مالیمون مشابه شما هست، ضمن اینکه مستاجر هستیم و وام هم داریم

من خیلی خیلی قناعتی هستم، ذاتا این مدلی هستم چون مادرم اینطوری هست

آیا نباید مراعات کنم؟ باید مثلا برای عید یا هر وقت دیگه، همش چیزی بخرم که همسرم بعد چند سال بد عادت نشه؟؟؟

پس با این تفاسیر واسه من یه سوال پیش اومد نازلی جان من تازه ۱ ساله خونه خودم هستم و بچه هم ندارم ش ...

از من میشنوی از الان رعایت نکن بخدا من رعایت کردم اینطوری شد هیچی نمیخریدم میگفتم نداره ولی باید بخری

2738
بعضیا چه توجیهای مسخره‌ای میارن. شوهر این خانوم رسما گداصفت و خسیس و پرروئه. من نمیدونم شما به کسی ...

دقیقا منم همین نظرو دارم

زندگی با مردی که نداره، راحته

زندگی با مرد خسیس, سخته

ولی زندگی با مرد خسیس زبون دراز, جهنمه

باید حقشو بگیره یا از راه قانونی وارد بشه دیگه

اصن مردی که ۲ بار بهش بگی وظیفته خرجی بدی، اگه مرد باشه و غرور داشته باشه، تحت هر شرایطی به همسرش پول یا هرچی میخواد رو میده

از من میشنوی از الان رعایت نکن بخدا من رعایت کردم اینطوری شد هیچی نمیخریدم میگفتم نداره ولی باید بخر ...

درسته، اصل و منطقش هم همینه ولی من نمیتونم متاسفانه، البته همسرم هم خسیس نیس ولی میترسم از چند سال آینده که حتی اگه حقوقش ۱۰۰ میلیون هم بود، خسیس بازی در بیاره و عادت کنه به قناعت من

دقیقا منم همین نظرو دارم زندگی با مردی که نداره، راحته زندگی با مرد خسیس, سخته ولی زندگی با مرد خ ...

اگه بخواد از راه قانونی بره این مردی که انقد خودشو دست بالا میبینه و تو خونوادشونم طلاق عادیه تا پای طلاق میره و من بعید میدونم استارتر دلش طلاق بخواد.اونوقت مجبور میشه دست از پا درازتر برگرده و شوهرش دیگه از اینم پرروتر میشه.

اگه میخواد باش زندگی کنه باید مثل خودش پررو بشه.با زبون خوش و تعریف و تمجید با جدیت و عصبانیت؛همه جوره باید انقدددددد بهش بگه بلکه آب از دست آقا بچیکه.

با خسیس هرچی مراعات کنی خسیستر میشه.

2706