2737
2739
عنوان

خواب نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 84 پست
نه روزا نمی تونم بخوابم چی بشه نیم ساعت. حالا من ۳ ماه دیگه مرخصیم تموم میشه باید برم اداره موندم با ...

وای من که بعد مرخصی نمیتونم برم 

باید یه راهکاری پیدا کنیم 

وگرنه صبح که میخوای بری سرکار داغون میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزرگم‌ شده دیگه...پسرمن فردا میشه دوماهش...یک هفته ای بود خوابش خوب شره بود دوازده شب میخواد تا هشت ...

دختر من جدیدا اینطور بود 

تو سن پسر شما نه شب می‌خوابید تا نه صبح

2731
دختر من جدیدا اینطور بود  تو سن پسر شما نه شب می‌خوابید تا نه صبح

خوشبحالتون.پسرمن تازه ٨ ماهه شد هنوز خواب نداره

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
دختر من جدیدا اینطور بود  تو سن پسر شما نه شب می‌خوابید تا نه صبح

وای خوش به حالتون...من دوماهه برام آرزو شده پنج شش ساعت درست بخوابم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2740

مامانا ی راهنمایی..پسرمن از دوازده روزگی کولیک داشت الان خیلی بهتر شده تو اون دوران برا اینکه اروم شه زو شکم میخوابوندمش الان فقططط اونطوری خوابش عمیقه شب تا صب باید به شکم باشه ضرر نداره؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
من الان با خودش می‌خوابم  تا ظهر  ولی خواب شب کجا خواب روز کجا

اونکه صدالبته...اما بازم خوش به حالت که صب میتونی بخوابی...بچه من ساعتای ده یازده میخوابهه تا عصر اما من نمیتونم بخوابم چون دخترچهارسالم اون ساعت تازههه بیدار مسشه

وقتی بیدارش میکنم انقد گریه می‌کنه که چرا نمی‌زارم بخوابه😁😁😁😁

خخ  عزیزم

سرگرمش کن با بازی ولی وقتی خوابه بیدارش نکن عصبی میشه.سعی کن نزاری بخوابه بگردونش تو خونه باهاش بازی کن.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️