2726

چندوقتشه دخترتون؟

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه روزا نمی تونم بخوابم چی بشه نیم ساعت. حالا من ۳ ماه دیگه مرخصیم تموم میشه باید برم اداره موندم با این ساعت خواب این چجوری برم. روزا می خوابه مثلا ۱ ساعت می خوابه ۳ ساعت بیداره. پسر من ۷ ماهشه.

روزا باهاش میخوابی؟ برنامه زندگیم بهم ریخته  تازه یاد گرفته جیغ میزنه  بیچاره باباش

ای جانم جیغ جیغو 😃

سعی کن ی مدت نزاری روزا زیاد بخوابه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بزرگم‌ شده دیگه...پسرمن فردا میشه دوماهش...یک هفته ای بود خوابش خوب شره بود دوازده شب میخواد تا هشت نه...سرماخورد باز دوباره خوابش بهم ریخت هنوز درگیر خوابدنشم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
2706