2737
2739

همین تو پست اول میگم...توروخدا تو این گرونی و نداری تاپیک نزنین ک بیاین جهیزیمو ببینین یا عکس مبلامو میزارم....ولنتاین هس کلی آدم میان تاپیک میزنن ک این کادومه این سوپرایزمه ....تازه اگه بعد کلی صفحه ک برن جلو و کارآگاهای نی نی یایت مچشونو نگیرن ک عکسه نتیه ....کارتون اشتباهه...بخدا مردم ب نون شبشونم محتاجن...چ لزومی داره تو فضای مجازی عکس این خریداتونو میزارین؟؟من خودم دو تا تاپیک زدم یکی واسه خرید مانتو یکی کفش.ک دوستان نظر بدن..ولی با این گرونیا دیدم نخرم بهتره....حتی اگه میخریدمم عکس نمیزاشتم...شاید ی نفر دلش همین چیزی ک خریدمو خاست..ولی نداره...خیلی زندگیا بخاطر تاپیکای این مدلی بهم میخوره ....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

والا وای چقد فاجعه شده وضع اقتسادی😨😵😨😵

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
اره فقط چیزای منفی بذارید😕

ارع من میام اینجا غصه های دیگرانو میبینم کلی ب خودم امیدوار میشم

ن اینکه خدانکرده خوشحال بشما نه

ولی خب چشمم ب داشته هام بیشتر باز میشه

اگر شخصیت کسی برایت شفاف نبود..به دوستانش دقت کن!
2740

من فقط مخالف تاپیک خوراکیم یعنی خودم عکس نمیزارم

چون خوراک بحث نون شبه واقعا چیزی نیست که بگیم ندارم نخورم واقعا دل میسوزونه کلیم باردار هست

اما ۴ تا لباس و تیر تخته مهم نییست یکی  داره نداره بالاخره از اساس اولیه زندگی نیست مثل خوراک

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
والا وای چقد فاجعه شده وضع اقتسادی😨😵😨😵

اقتصادی

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
اره فقط چیزای منفی بذارید😕ما بخیلیم چش نداریم خوبیو ببینیم با اینکه فقیرم و تو سختیم اصلا حرفاتو ق ...

بحث چیز منفی نیس...چرا واسه من باید مهم باشه ک شما چی داری یا نداری؟چرا زندگی شخصی وارد سایت شده؟؟؟

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....