2737
2739
عنوان

برنامه عصر جدید

405 بازدید | 16 پست

عجب برنامه کپی هستش😆😆😆

اما نامزدم میگه قشنگه

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

تنها برنامه ای که کپی نیس ماه عسله 

چون هیچ کشوری برنامه ای نمیسازن که تووش اشک بیننده ها رو درارن  

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این‌جور برنامه ها تو همه کشورها هست و از برنامه اصلی کپی میشه چیز عجیبی نیست

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731
امشب نشون داد؟تکرارش ساعت چنده

تکرار نداره

اره 

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2738
تنها برنامه ای که کپی نیس ماه عسله  چون هیچ کشوری برنامه ای نمیسازن که تووش اشک بیننده ها رو د ...

تو روحت      

برای تسلط بر یک ملت اقلیتی خائن و اکثریتی نادان لازم است.  
کی نشون میده؟

شنبه ها و‌یکشنبه ها ۱۱

هرشبه؟ساعت چند؟

شنبه ها و‌یکشنبه ها ۱۱

تکرارش چه زمانیه؟

نداره

2706