2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانما...!!! سوالمو میپرسم اگه میشه راهنمایی کنین.. من ماه پیش با آی وی اف باردارشدم اما دوروز بعداز ...

من شنیدم ک شده  ولی بازم صبر کن شما

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
😂😂😂😂ای ناکس اینجوری میگه تا اگه کسی گفت بده بنرازه گردن تو😂😂😂

اره چون همه میگن یه اسم جدیدتر بذار سالارقدیمیه اونم میگه خب مامانش انتخاب کرده نمیشه عوض کرد

یه دونه پسردارم من...قندوعسل دارم من
ما حالا هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم ولی بهش گفتم اگه بدونه مشورت یه اسمه سرخودی بزاره بیچارش میکنم و شنا ...

شوهر من ک گوش نداد ب حرفم

2738
خانوما من آخرین پریودم 9 شهریور بود الان من چند هفته باردارم؟24،یا25؟ 

۲۴هفته و ۴روزته

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
من فردا میخوام برم بهداشت واست از ماما میپرسم

واااای عشقمی مرسی.ببین رون سمت راستم درد میکنه بد تو راه رفتن یهویی بی حس میشه باید مکث کنم یک دقیقه تا درسشه

2706