2752
2734
جدی ??ی بار دیگه از دکترم بپرسم ببینم چی میگه

اره .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ن دست و پام ورم نداره پس رحمه داره بزرگ میشه

منم یازده هفته ام‌

شکمم بزرگ شده☺️☺️

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
6 هفته از الان اینجوریم😢😢😢😢

منم همینجوری بودم دکترم بهم قرص داد وارد هفته نه شدو حالت تهوم و سرگیجم تموم شد

البته یعضی وقتا هستا ولی خیلی کمه و نیاز به خوردن قرص نیست

سه چهار هفته دیگه بهتر میشی

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2731
چاق نه .ورمم ندارم.وزنم سریع بالا میره ولی بهم معلوم نیست شکمم زیاد ندارم.ب نطر خودم تازگیا خوب شده ...

منم شکم نداشتم بچت زیاد بزرگ نیست متوسطه...من ماه نهم یکم بزرگ شده بچمم ۳ کیلو دراومد

ایشالا سالم باشه دفعه بعدیت انشالا دختربشه😍  من که از خدا خیلی خواستم دختر بشه خیلی دعا کردم ...

خدا حفظش کنه...ایشالا که به سلامت دنیا میاد عزیزم. نگران نباش.❤❤

ظاهر هیچ آدمی مهم نیست، باطنشم مهم نیست. کلا هیچ آدمی مهم نیست، درگیر نشید.😊😊😊