2737
2739
من ۱۲هفتع گفتن احتمالا پسر ولی قطعی نگفت انومالی گفت دختر 

منم گفتن دختره😍

ولی شوهرم زیاد دوس داره پسر باشه هنو امید داره.

تو طایفشون همصون اول پسردار شدن بعد دختر.

منم خودم دختر دوس دارم

خدایا خودت کمکم کن🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتن دختره😍 ولی شوهرم زیاد دوس داره پسر باشه هنو امید داره. تو طایفشون همصون اول پسردار شدن ب ...

عزیزم منم شوهرم پسر دوست داشت اما الان عاشق دخترع مهم سالم بودنه بخدا جنسیت فرقی نمیکنه

تولد دخترم ❤️مهرسانام
2728
مثلا چه روشی ؟باز خوبه تو دوتا کلاس رفتی بلدی من چی 😆از الان شروع کن بیرونم نرفتی تو خونه راه برو م ...

منم میخوام قرانو شروع کنم...میگن سوره انشقاق و یس و مریم خوبه😅

کلاس بارداریو ای کاش میرفتی خیییییییییییللللللیییییییی خوبه و تاثیر گذاره...

روشای کاهش درد طبیعیو به ما گفتن دستگاه تِنس که از ۲ سانت تاااااااا فول شدن میشه استفاده کرد(مثل ماساژوره وصل میشه به کمر و دکمه داره تا دردت شروع شد دکمه رو میزنی اون کمرتو ماشاژورتوری میلرزونه و از دردت کم میشه که اکثر بیمارستانا دارن)

یه روش دیگه اپیدوراله که میدونی حتما

یه روش دیگه گرما یا سرما درمانیه....موقع درد رو خودت اب گرم میگیری یا اب سرد میگیری و دردت کمتر میشه

یه روش دیگه هم گاز اینتونِکس که مثل ماسک اکسیژن میزارن برات و نفس میکشی باهاش ولی میگن یکم گیج و خوابالو میکنه ادمو از ۴.۵ سانت به بعد میارن برات اینو

⚡یک عدد بی برق...⚡
من خیلی عجله دارم بدونم بچه چیه کنجکاویم گرفته اصلا اروم و قرار ندارم

وای عزیزم منم اونجوری بودم شب تا صب توی نت دنبال روشهای تعیین جنسیت بودم😂😂

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
2740
[QUOTE=82652004]من تا زایمان سکته نکنم صلواااااات😐[/QUOنترس دوستم ما همه مث همیم.چیزی نیست ک فقط ی ...

فدای توصیفت بشم🤣🤣🤣🤣🤣چه ریز توضیح دادی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

⚡یک عدد بی برق...⚡
منم میخوام قرانو شروع کنم...میگن سوره انشقاق و یس و مریم خوبه😅 کلاس بارداریو ای کاش میرفتی خیییییی ...

اوهوم مرسی ک گفتی.قران و حتما بخون سوره قدرم  خیلی خوبه من تو خونه راه میرم میخونم.ذکر یامتین هم خوبه دعای یستشیر نادعلی معراج ختم ۴۰ روزه زیارت عاشورا دعای توسل من خودم سعی میکنم هرروز اینارو بگم

تو همون نشانه حول حالنا الی احسن حال خدایی پسرم💋
2706