2733
2739
عنوان

کیا وسولس فکری دارن?

416 بازدید | 66 پست

مصلا دستشویی رو بشورید یادتون بره شستید دوباره بشورید.   یا آزمایش خون بدید به جواب ازمایشگاه شک کنید..  کلا به همه چیز شک کنید.  اتو از،برق بکشید اما هی چک کنيد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بله خیلی زیاد 

وسواس تمیزی هم دارم 

هی تمیز میکنم دستمال میکشم جارو میکشم 

برا یاد رفتن هم هزار بار شده 

رفتم تو پارکینگ برگشتم بالا ببینم گاز خاموش در یخچال بستم یا نه 

سر اخر یه چند دقیفه خیره میشم به شیر گاز بعد خیالم راحت میشه😃

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

من بیرون رفتنی کلیدو میندازم توجیبم باخودم میگم کیلیدو برداشتم گذاشتم تو جیبم اوکی؟؟؟بعد میرم تو کوچه قبل بستن در بازم لای خرتو پرتای توجیبم یه کم دنبال کیلید میگردم پیداش میکنم درو میبندم میرم😁

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
2738

من اگه صبحا خونه رو برق نندازم 

ارامش ندارم 

مثلا صبح برم خونه مادرم ظهر بیام باید سریع تمیز کنم 

در حالیکه تمیزه 😃

خودم میدونم مریضم 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
به بچتون دارو بدید هی شک کنید دادید یا نه? ببرید دستشویی هی شک کنید خوب شستين یا نه

هزار بار 

دارو خوردم یادم رفته 

بازم خوردم😃

البته نگم این بیقراری و استرس و ناراحتی برای بچه دارشدنم 

بی تاثیر نبوده تو این حال و روزم

تا به حال فکر کریدن راه درمان چیه؟؟؟

نمیدونم.فقط این نیست که.بالشت رو تختمو مرتب میکنم میرم عقب نگاش میکنم میبینم کجه دوباره درستش میکنم باز میرم عقب بازم درستش میکنم.تا اون درست نشه صاف نشه نمیرم از اتاقم بیرون.چندبار دسشویی داشتم ولی به زور خودمو نگه داشتم تا فقط اون بالشتو صاف کنم.😂😂😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

من خیلی خیلی وسواس تمیزی خونه دارم اینقدر زیاده ک دارم دیوونه میشم .وسواس فکریمم زیاده مثلا ی بیماری ببینم ی بچه گرفته مثه سرطان هی میگم علایمش حتما تو یچم هست بهرحال ی جورربط میدم ب بچم اخرش اینقدر گریه میکنم چشام وا نمیشه دیگه

من حالم از خودم بهم میخوره دیگه ...حالم از زندگی کردن بهم میخوره...من دارو اعصاب میخوردم اما هی شک میکردم که یوفت به بچک نداده باشم دیگه ولش کردم...بدتر دیونه داشتم ميشدم

2706