2733
2734
عنوان

طب سنتی و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 23 پست
نه عزیزم من تحت نظر یه خانمی ام که از شاگردانشون بودن داروهاشو مصرف میکنم فقط البته من نه شوهرم‌ مصر ...

به امید خدا ان شاالله باردار میشی و حتما بعدش به دیگران معرفی کن 

متاسفانه به خاطر تغذیه و سن بالای ازدواج خیلی ها درگیر ناباروری ان

کانت اسپرمش کم بود مرفولوژیش بد بود موتایل هم افتضاح بود دیگه چی بهت بگم خواهر؟الان تین فیل و کور و ...

ممنون از اینکه جواب دادین عزیزم...به امید خدا که یه نی نی ناز تو راه داری استرس نداشته باش و بسپار به خدا

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کانت اسپرمش کم بود مرفولوژیش بد بود موتایل هم افتضاح بود دیگه چی بهت بگم خواهر؟الان تین فیل و کور و ...

چیزای گرم 

شاید کوچولوت پسر شد.😊

امید به خدا 😀

ان شاالله سالم و صالح نصیبت بشه

چیزای گرم  شاید کوچولوت پسر شد.😊 امید به خدا 😀 ان شاالله سالم و صالح نصیبت بشه

چه فرقی میکنهههههه😭😭😭😭😭 خدا یه دونه سالم‌بده فرقی نداره به خودش قسم

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
2728
چه فرقی میکنهههههه😭😭😭😭😭 خدا یه دونه سالم‌بده فرقی نداره به خودش قسم

منم گفتم که سالم و صالح ان شاالله 

میگن خوردن چیز های گرم بچه رو پسر میکنه عزیزم .

کوچولوی من که دختره اونم بعد ۵ سال . البته مشکل از جناب شوهر دکتر نرو ی  تنبل بود.

منم گفتم که سالم و صالح ان شاالله  میگن خوردن چیز های گرم بچه رو پسر میکنه عزیزم . کوچولوی من ...

وای خواهر دست به دلم نذار که دلم خونه باید دنبالش بدوئم تا دارو بخوره البته خداییش بدمزه ان😁 

وای خواهر دست به دلم نذار که دلم خونه باید دنبالش بدوئم تا دارو بخوره البته خداییش بدمزه ان😁 

آره داروهای طب اسلامی کمی مزه اشون خاصه اما جامع شیرینه بوی خوبی داره.

وای ! من واسه لکه بینی سویق عدس میخوردم مرگم بود .

باید ناشتا میخوردم گاهی تا ۱۱ خوردن دو قاشق سویق طول میکشید .

به خاطر ویار فوق العاده اذیت میشدم.

2740
آره داروهای طب اسلامی کمی مزه اشون خاصه اما جامع شیرینه بوی خوبی داره. وای ! من واسه لکه بینی سویق ...

عزیزم سویق که خوشمزه ست تو خودت ویار داشتی 😊 جامع رضوی هم چون توی موادش عسل و زعفران هست خوش عطره