2410
2553
عنوان

طب سنتی و بارداری

189 بازدید | 23 پست

خانوما کسی بوده که تاثیر طب سنتی و تو بارداری ببینه😔

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍
طب سنتی بگیر نگیر داره  از طب اسلامی استفاده کن ان شاالله نتیجه میگیری

نمیدونم چیه

مادر شدن شده ارزو ی من  میشه واسه ارزوم یه صلوات بفرستی دوستم         بالاخره به خاست خدا منم باردار شدم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
ما دارم با طب سنتی درمان میکنیم فک کنم گرفته البته نمیدونم ولی مشکل از همسرمه که خیلی بهتر شده خیلی& ...

انشاءالله عزیزم زود نی نی دار شی

طب آیات و روایات  تا حالا اسم آیت الله تبریزیان رو شنیدی؟

نه نشنیده بودم

2714
نه نشنیده بودم

ی شماره واست میزارم صبح بهش زنگ بزن آقای نوروزی مشاوره میده 

هرچی میخوای بپرس کاملا رایگان منهای پول شارژت جوابت رو میده .

خواستی امتحان کن.

۰۹۱۱۳۵۴۲۸۲۱

من همیشه با این شماره تماس میگیرم 

تیروئید بارداریم تو سه روز با داروهای طب اسلامی خوب شد.

ما دارم با طب سنتی درمان میکنیم فک کنم گرفته البته نمیدونم ولی مشکل از همسرمه که خیلی بهتر شده خیلی& ...

عزیزم اگه امکان داره میشه بگین مشکل اصلی همسرتون چی بود و با چی درمون کردین

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
ببخشید خود ایشون الان هم ویزیت میکنن چون ی عده از دوستان سوال میکردن

نه عزیزم من تحت نظر یه خانمی ام که از شاگردانشون بودن داروهاشو مصرف میکنم فقط البته من نه شوهرم‌ مصرف میکنه چون ایشونه که ضعف اسپرم داره متاسفانه😔

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
عزیزم اگه امکان داره میشه بگین مشکل اصلی همسرتون چی بود و با چی درمون کردین

کانت اسپرمش کم بود مرفولوژیش بد بود موتایل هم افتضاح بود دیگه چی بهت بگم خواهر؟الان تین فیل و کور و مرکب ۴ مصرف کرده و اصلاح طبع و چیزای گرم میخوره همین

من از کاربرای قدیم ام پسم یادم رفته
2706