2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابت اینکه خرید عید بخاطر گرونی اینا کمتره ناراحت نیستم زیاد

ناراحتی اصلیم اینه که امنیت روانی نداریم هممون درگیراین شرایط اقتصادی بدشدیم فکرهمه پریشونه انگارخوشی از دلهامون رفته

خدایانگاهمون کن

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
2728

من عید رو به خاطر هوای بی نظیر بهار دوست دارم و سرسبزی و طراوت طبیعت...وگرنه اهل خرید عید نیستم و حوصله مهمان آمدن و رفتن هم ندارم..

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  

خدالعنتشون کنه که یذره به فکرادمای کم بظاعت نیستن،پسرم یکهفته اس هیچی نمیخوره ازبس خسته شده ازتخم مرغ وماست سیب زمینی،رفتم براش باکلی ذوق یه تن ماهی خریدم هشت هزارتومن به قدری بدمزه بودوبو داشت که نمیشدخوردش،دیگه شوهرم رفت دوکیلومرغ خریده 30هزارتومن خوردش کردم فقدبراپسرم خودمونم لب نمیزنیم،مشکل اعصاب گرفتیم ازاین همه بی پولی وگرونی.

پسرعزیزم اگرخداکمکمون کنه من وپدرت تموم سعیمون رومیکنیم که درکنارمون روزای خوشی روبگذرونی،ووقتی بزرگ ومردشدی به تمام خواسته هات احترام خواهیم گذاشت،پسرم من ازمادرشوهربودن میترسم چون دوس ندارم تووهمسراینده ات رودچارمشکل کنم،عزیزم من تموم سعیم روخواهم کردکه عروسان سرزمینم سراغ شادی راازهمسرتو که امیدزندگی ماهستی بگیرند...👏👏👏😘😘😘برای خوشبختی وحل شدن مشکلاتمون صلوات میفرستید؟؟اللهم صل علی محمدوال محمد..وعجل فرجهم...
این درست  ولی پول حلال همه مشکلاته وقتی جیبت خالیه دلت هم خوش نیس

وقتی خدایی نکرده بیماری داشته باشی که حتی پول هم مشکلش رو حل نمیکنه

و باید درد کشیدنش رو ببینی و کاری از دستت برنیاد

اون موقع میفهمی سلامتی از هرچیزی در دنیا مهم تره

درسته پول داشتن خوبه ولی باور کن سلامتی خیلی مهمتره سلامتی خودت و عزیزانت

2740
من دارم خداروشکر ولی نه در حد پولدار وقتی خداروشکر خوبه دستمون به دهنمون میرسه

افرین

باور کن  در شرایط وحشتناک این کشور

همین که دستمون به دهنمون میرسه همین که بچه مون گشنه نمیمونه

همین که سلامتی داریم و نباید دنبال پول واسه داروی بیماری خاص باشیم

فقط باید خداروشکر کنیم

خدالعنتشون کنه که یذره به فکرادمای کم بظاعت نیستن،پسرم یکهفته اس هیچی نمیخوره ازبس خسته شده ازتخم مر ...

الهی ...

ناراحت شدم. برای اکثر مردم زندگی سخت شده...

اگه قابل باشم براتون دعا میکنم. انشاءالله مشکلتون حل بشه.

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
2706