2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسته بی کیفیت کیلویی ۲۰۰

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2456

دلخوشی فقط ب خرید کردن نیست .ب من ک خیلی خوش میگذره عیدا یه بهونه ای برا جمع شدن اقوام دور همه.من دلخوشی رو اینجور برا خودم میدونم .

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

اره بابا این مردم که ما دیدیم میخرن‌.بیشتر از قبل هم میخرن.مردم ما هرچی گرونتر بشه حریصتر میشن

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
2714

مگه خوش گذشتن به خرید کردنه

من خیلی عزیزانم رو در این سالهای گذشته از دست دادم

تنها ناراحتیم اینکه عید میاد و نیستن برم خونشون عید دیدنی دور هم باشیم

حالا خرید و پول و اجیل و....نباشه چه اهمیتی داره

سلامتی مهمه

2706