2737
2734
عنوان

بی بی چک قبل موعد

310 بازدید | 16 پست

دوستان کسی بوده یه هفته قبل موعدش بی بی چک نشون بده؟بتاهم بالای۲۰۰باشه؟

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برایه شمااین حالت پیش اومده؟

آره.یه هفته مونده به موعدم بی بی چکام دوخط واضح نشون میده بتام هم ۵۰۰بود

👪خدایابابت بهترین وقشنگترین هدیه ای که بعداز۱۵ماه بهم دادی ازت ممنونم.خودت ازش محافظت کن👪

اینجورچیزی واقعیت داره؟آخه دکترمیگه مشکوکه شایدکیست باشه

وای خیلی متعجبم ۵۰۰دوتا خط بی بی .مگه دکتر سونو واژینالت نکرد؟اگه کیست داشته باشی بهت میگه توسونو یاآثاری ازنطفه .

2738

من این ماه شدید شک به بارداری داشتم وخیلی دردداشتم رفتم دکترسونو واژینال کردگفت کیست نداری و دیوراه هایه رحمت کلفته یا حامله ایی یا رحمت داره برایه پریودیت آماده میشه فردا پس فردا موعدمه ولی حس پریودی دارم😔عزیزدلم برات دعامیکنم بارداربشی 😍خیلی حسم میگه بارداری

عزیزم اگه اینهمه بتات بالاس ایشالا دوقلو بارداری .مثبت فکر کن ن ب کیستو اینطور چیزا 

.

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
من این ماه شدید شک به بارداری داشتم وخیلی دردداشتم رفتم دکترسونو واژینال کردگفت کیست نداری و دیوراه ...

عزیزم ضخامت اندومترت چند بود؟

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
عزیزم چی شدش؟😁

اخه من اول اسفند باید پری بشم میگن ضخامت موقع پری زیادمیشه واسه من ۸بود چرا زیادنشد یعنی پری بازم میخواد عقب بیفته دیروز سنودادم 

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍
2706