2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن دانشگاه ی شهر دیگه م.خوابگاهم

اها متوجه شدم 🙂 میدونم دلت تنگ میشه 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731

میتونی بهش زنگ بزنی وقتی باهاش تلفنی حرف بزنی یه خورده از دلتنگیتون کم میشه عزیزم 

باید تحمل کنی تا عید دوهفته عید نوروز هس میتونی مامانتو ببینی

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
میتونی بهش زنگ بزنی وقتی باهاش تلفنی حرف بزنی یه خورده از دلتنگیتون کم میشه عزیزم  باید تحمل ک ...

زنگ بهش میزتم گریه م میگیره.عصابش خورد میشه.میگه زنگ میزنی گریه نکن

متنفرم😠😠میخام بمیرم ولی خوابگاه نباشم

بخاطر پیشرفت خودت لازمه این دوران رو بگذرونی. راستش منم مثل تو بودم هنوزم از خوابگاه بدم میاد ولی مطمئن باش این دوران هم میگذره و بعدا برات خاطره هاش میمونن

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
زنگ بهش میزتم گریه م میگیره.عصابش خورد میشه.میگه زنگ میزنی گریه نکن

تحمل کن عزیز دلم به خاطرِ پیشرفتِ خودت طاقت بیار

همه خاطراتش بده.دلم نمیخاد حتی به فکر ترک تحصیل م هستم

هییییییچوقت اینکارو نکن. آدم مقاومی باش که زندگی خیلی بالا و پایین داره. چندتا کتاب موفقیت بخون کلاس زبان اینا برو و وقتتو پر کن. با هم اتاقیاتم خوب باش ولی زیادی صمیمی نشو ولی انقد خوب باش که بگی و بخندی و شاد باشی. یمدت بعد عادت میکنی 🤗🤗

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
2706