2737
2739
عنوان

اکیپ دختر پسر دانشجوها بیاین

2968 بازدید | 21 پست

بچه ها شما عادی میدونین اکیپ شدن دختر و پسرا رو تو دانشگاه و بیرون رفتنشون؟؟من از اول سال خودمو از این قضیه کنار کشیدم ولی الان میبینم خیلی از بچه هامون ک مذهبی هستن هم میرن بیرون راحت با اکیپ یا تو پی وی با پسرا حرف میزنن درحالی ک از اول سال من خیلی محکم و جدی بودم و کسی جرئت نکرد بیاد پی وی م.خب آخه لازمم نیست.اما الان خیلی حس تنهایی میکنم حتی دخترا هم چون اکیپ رو ترجیح میدن کسی باهام خیلی دوست نشده

باید سعی کنی حد وسط باشی عزیزم منم همیشه خودمو میکشم کنار ولی ی جاهایی واسه روحیه آدم خوبه 

ینی اشکال نداره برم بیرون باهاشون؟خب  آخه مامانم گفته راضی نیستم بری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ایرادش کجاس دقیقا اگر یه سری حد و مرز رعایت شه؟ 

پسرن لولو خورخوره که نیستن

البته تقصیر توام نیس وقتی از دبستان همه رو جدا میکنن همینم میشه یا تنها میشن یا توو روابطشون استفاده ابزاری میشه ازشون

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2728

طبیعیه عزیزم اگه بهت خوش میگذره باهاشون برو منکه کلا با جمعای شلوغ دخترونه هم حال نمیکنم ولی اکیپ شدن خیلی طبیعیه به یکی از دوستات بگو هماهنگ باش باهاش خاستن برن بیرون ب توهم بگه بری باهاشون

2738
طبیعیه عزیزم اگه بهت خوش میگذره باهاشون برو منکه کلا با جمعای شلوغ دخترونه هم حال نمیکنم ولی اکیپ شد ...

خب آخه من خیلی مذهبی هستم و حس کردم شاید درست نباشه و اینکه یهو حرف درنیارن؟ک مثلا دختره چادریه ولی فلان میکنه و این حرفا 

ینی اشکال نداره برم بیرون باهاشون؟خب  آخه مامانم گفته راضی نیستم بری

خب پس نرو عزیزم سعی کن بیرون از دانشگاه دوستای خودتو داشته باشی 

من دانشجو ک بودم البته ادامه ندادم ولی خب مدتی ک دانشگاه میرفتم کلا با یکی از دخترای اونجا ک شرایط منو داشت دوست بودم هرکسی میره سراغ یکی مث خودش 

توم قرار نیست خودتو عذاب بدی هرطور راحتی عمل کن 

ان شاالله همه روزای خوب بیاد تو زندگیشون 🌸🌸
خب آخه من خیلی مذهبی هستم و حس کردم شاید درست نباشه و اینکه یهو حرف درنیارن؟ک مثلا دختره چادریه ولی ...

من زیاد دیدم بچه های مذهبی هم اکیپ میشن نه حرفی درنمیاد بین دانشجوها طبیعیه ولی اگه دل خودت راضی نیس ک نرو

من زیاد دیدم بچه های مذهبی هم اکیپ میشن نه حرفی درنمیاد بین دانشجوها طبیعیه ولی اگه دل خودت راضی نیس ...

تنهایی اذیتم میکنه و اینکه همه دورشون‌ پسر هست ولی من نه.البته من دلم نمیخاد رل بزنم یا چت کنم ولی احساس غیرطبیعی بودن کردم و اینکه منم خب ادمم اینهمه بهشون خوش میگذره ولی من تنها 

تنهایی اذیتم میکنه و اینکه همه دورشون‌ پسر هست ولی من نه.البته من دلم نمیخاد رل بزنم یا چت کنم ولی ا ...

خوب یکی دوبار برو ببین جو به دلت میشینه یانه. تو اکیپ هم اینجوری نیس که بچه ها رل اونجوری شن

2706