2733
2739

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مشکلش چیه عزیزم ؟خودش چیزی گفته ؟

نه گلم فقط خاستم مطمعن بشم همه چی خوبه

لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم.💜خدای مهربونم ممنون از معجزت تا همیشه سپاسگذارتم.مهرسای مامان خوش اومدی به زندگیمون.عشق مامان و بابا ۶/۱/۹۸
2731
دختره سفالیکه  وزنش دو کیلو و پونصد و چهل و یک گرم

ببخشید اب دور جنین خوبه؟

نه گلم فقط خاستم مطمعن بشم همه چی خوبه

گلم نگران نشی ها ،ولی فک کنم بند ناف دور جنین یکم پیچیده ،برو دکتر شاید لازم باشه اقدامی بکنی ،تکوناش خوبه که درسته ؟فقط خونرسانی کم میشه جنین خوب وزن نمیگیره ،در هر صورت نگران نباش ،فقط برو دکتر

گلم نگران نشی ها ،ولی فک کنم بند ناف دور جنین یکم پیچیده ،برو دکتر شاید لازم باشه اقدامی بکنی ،تکونا ...

ممنون گلم حالا برا دکتر فرستادم ببینم چی میگه.سپاس

گلم نگران نشی ها ،ولی فک کنم بند ناف دور جنین یکم پیچیده ،برو دکتر شاید لازم باشه اقدامی بکنی ،تکونا ...

مامان احسان ببخشید از کجاش فهمیدین؟یعنی چه چیزی نوشته؟

2738
مامان احسان ببخشید از کجاش فهمیدین؟یعنی چه چیزی نوشته؟

نوشته که پیچش ناف مشاهده گردید ،ولی فک کنم خیلی جدی نبوده که ننوشته چند دور ، و اینکه دور شکمش یکم لاغر مونده ،اینا یعنی اینکه خوب تغذیه نمیشه الان ،احتمالا بخاطر همون بند نافه ،شما برو دکتر نگرتن هم نباش ،خدا رو شکر زود متوجه شدی ،انشالا بخیر و سلامتی نی نیت رو دنیا بیاری😍😘

نوشته که پیچش ناف مشاهده گردید ،ولی فک کنم خیلی جدی نبوده که ننوشته چند دور ، و اینکه دور شکمش یکم ل ...

فدات عزیزم ممنونم.

عزیزم رفتی دکتر ؟

بله گلم گفت مشکل جدی نیست چون وزنش خوبه.ولی حواسم به حرکاتش باشه و دهم برم پیشش احتمالا برای سونوی دوباره.ممنون یادم بودی عزیزم.

بله گلم گفت مشکل جدی نیست چون وزنش خوبه.ولی حواسم به حرکاتش باشه و دهم برم پیشش احتمالا برای سونوی د ...

قربونت ،خدا رو شکر عزیزم ،انشالا به وقتش زایمان کنی و نی نیت رو سالم و سلامت بغل کنی 

قربونت ،خدا رو شکر عزیزم ،انشالا به وقتش زایمان کنی و نی نیت رو سالم و سلامت بغل کنی 

ممنونم ایشاله حاجت روا بشی😙😙😙