2737
2734

استارتر من قبل تاپیکاتو خوندم ... الان در چ حالی.. چرا اینو پرسیدی؟ از شوهر سابق خبری شده؟

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر من قبل تاپیکاتو خوندم ... الان در چ حالی.. چرا اینو پرسیدی؟ از شوهر سابق خبری شده؟

جدا شدم عزیزم 

هیچی گاهی میگم الان برا از دست دادن من پشیمون شده یا نه.... خودشو خانواده ش شدیدا منتظر طلاق بودن 

😐😐😐😐

ماهمسایمون دخترعمه پسردایی بودن یک سال بودکه عقدبودن پسره گفت من پشیمونم نمیخوام...چون فامیلم بودن دختره هیچی نگرفت وتوافقی جداشدن پسره رفت بایکی دیگه عقدکرد قراربود که عروسی بگیرن زد بابای پسره مرد عروسیشون یک سال عقب افتاد تواون مدتم دختره ام دوباره عقدکرد الان هردوشون همو فراموش کردن

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بابای من بعداز طلاق دوباره برگشت چندماه با مامانم زندگی کردن بعد هی میگفت نه من برنگشتم من پیشنهاد ندادم دوباره جدا شدن.الانم هی به مامانم پیشنهاد میده باهم زندگی کنن ولی مامانم قبول نمیکنه

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00
2740
جدا شدم عزیزم  هیچی گاهی میگم الان برا از دست دادن من پشیمون شده یا نه.... خودشو خانواده ش شدی ...

خودت چی پشیمونی؟

غروب که میشود یاد تو تا آنجا که میتواند  با تار و پود دلم بازی میکند....باش تا باشم و زندگی کن تا زنده بمانم.....

نامزد سابق من 

بعد از جدایی واسطه فرستادن ولی دیگه گول نخوردم پارسالم قبل عقدم باز گفتن ولی رد شدن 

البته دلیل جداییمون هم این بود میگفت دوست ندارم و انتخاب پدرم بودی و بعدم خیانت کرد ولی همین که دادخواست طلاق دادم به غلط کردن افتاد ولی من دیگه نمیخاستمش

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
جدا شدم عزیزم  هیچی گاهی میگم الان برا از دست دادن من پشیمون شده یا نه.... خودشو خانواده ش شدی ...

ی سوال دارم ازت... خونوادش خودشون تو روت میگفتن طلاقت میدیم یا کارایی میکردن ک تو طلاق بگیری و از زندگی سیر بشی؟

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
2706