2733
2734
عنوان

شوهرم...😭

305 بازدید | 17 پست

بچه ها شوهرم روی برنامه یوتیوبش قفل گذاشته نمیدونم چرا هرکاری هم کردم نتونستم بازش کنم ب نظرتون چرا اینکارو کرده از وقتی فهمیدم ی جوری شدم چی داره اون تو مگ😭البته خیلی خوبه ها ازینا نیس ک سرو گوشش بجنبه قبلن میرفت فیلمای اموزش کامپیوتر میدید

چیکار کنم دارم میمیرم رفته سرکار ساعت۱میاد حالم خیلی بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
تو یوتیوب فیلمای اونجوری نیس نگران نباش

چطور نیست . 

هست 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

واي چقدر حساسي اگر به شوهرت اطمينان داري ديگه اين خودخوري ها چيه ؟اگر هم تا حالا ازش چيزي نديدي و بهش شك داري كه بنظرم شكاكي خودتو درست كن اينجوري داغون ميشي

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
عزیزم من شوخی ندارم با شما ک این چیزارو میگیا

چقدر ماشالله لوسی استارتر😕

شاید در برابر شوهرت هم همین قدر خشکی، برای همین مجبوره روی چیزای بی اهمیت قفل بذاره که داستان نشه(اینو با خصومت نگفتما، بد نخونش)

الان خسته ام، فردا بهش فکر می کنم!
چجوری درست کنم؟

بيخيال باش،توي تاپيكاي خيانت و اين حرفا نرو،واسه شوهرت حريم قائل باش اون هم انسانه،حتما به دلايلي قفل گذاشته ، تا چيزي از شوهرت نديدي اصلا اصلا فكر نكن شوهرت بهت خيانت ميكنه،دنبال مچ گيري و اين حرفا هم نباش اصلا،حالا همينجوري عادي مثلا گوشيش دستته ميتوني سؤال كني ميشه قفل اينو برام باز كني؟درهمين حد نه بيشتر نه كمتر

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2706