2733
2739

یتیمچه  گوجه بادمجون  باقال قاتوق  کشک بادمجون  پیتزا سبزیجات  خوراک لوبیا چیتی  عدس پلو بدون گوشت  استامبولی املت کوکو سبزی کوکو سیب زمینی کوکو بادمجان دیگه همینا به ذهنم رسید

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط خدارو شکر میکنم خانواده کم جمعیتی داریم اونایی ۸ تا بچه با عروس و داماد و نوه میان خونشون چکارش ...

ما زیاد خونه مادرشوهرم نمیریم بنده خدا یه حقوق بازنشستگی داره

ولی دخترش اصلا ملاحظه  نمیکنه میره میخوره تازه یه قابلمه هم پر میکنه واسه فرداش میبره من دلم به حال مامانش میسوزه 

تازه اون زمان که گرونی نبود میگفت من چلو گوشت و. فسنجون و. ماهی خونه خودم درست نمیکنم میام خونه مامانم میخورم حال همه رو بهم زده با کاراش

2731
واقعا اوضاع زندگی سخت شده ما اصلا حقوقمون جوابگو نیست

آره خدا کمک کن

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
خورش ها که همه گوشت می خوان  عدس پلو رو هم که باید با گوشت یا مرغ خورد

چرا باید 

بدون گوشتم میشه خورد یکم برنجش نرم بشه با کشمشو ماست.در کل جدای از گرونی لازم نیس تو همه غذاها گوشت استفاده کرد

دوستان قبل ازاین گرونیا کیلو چندبود گوشت؟توتهران

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
ازکجا

گوشت یخی و مرغ رو تهران از فرهنگسرا بهمن . 

گوست گوسفند گرم رو قصابی در خونمون سهمیه داره میاره . 

گوشت یخی و گوشت گرم رو فروشگاهای کوروش و اتکا هم میارن باید صبح زود رفت اسم نوشت

2706