2737
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان مصطفی خمینی

83 بازدید | 4 پست

سلام...من تیر 97 بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کردم...اصلا رسیدگی خوبی نداشتن....از شب تا صبح از درد گریه میکردم...مادرم هی میرفت ب پرستارها میگفت اما ن تنها سر نمیزدن بلکه میگفتن باید تحمل کنه...خلاصه خاطره خیلی بدی بود

زایمان اولم بیمارستان اقبال بودم...اونجا واقعا عالی بود...اشتباه کردم نرفتم اونجا..خواستم هزینه کم بشه...اما واقعا اشتباهه ادم ب خاطر پول اینقد اذیت بشه... حتی هنوز کمر درد بدی دارم ک میگن عوارض بیهوشی از کمر هست...در حالی ک زایمان اولم اصلا مشکل نداشتم و از روز دوم راحت از تخت میتونستم بیام پایین و راه برم و پیش جمع باشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنعموی منم اونجا سزارین شد خیلی درد داشت بنده خدا

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2731

برعکس من 96زایمان کردم خیلی رسیدگی کادر و اتاق عمل خوب بود ولی وقتی 97میلاد سز کردم  تازه فهمیدم مصطفی خمینی چقدر خوب بود ... میلاد بیخودترین رسیدگی داره ... دکتراش خوبن ولی پرستاراش اصلا اخلاق ندارن و رسیدگی ندارن ... 

خدا دردهای تو را می بیند، او فرصت های جدیدی برای تو فراهم می کند، فرصت های بزرگ تر و بهتر از قبل …