2737
2739
عنوان

برای خرید لباس عید چقد هزینه میکنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8690 بازدید | 322 پست

من ی کیف کوچولو گرد خریدم ۸۰اندازه یه کف دسته😬

میشه واسه خوب شدن مامانم صلوات بفرستید؟؟ک منم بتونم طعم مادر داشتن و بچشم😔واسه مادر شدن خودمم دعا کنید اخه من ۶ساله چشم انتظارم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لوازم ارایش رو یادم رفت....اونا هم هست که نمیدونم چقد بشه.

حتما شوخی میکنی خانوم .اونوقت تا سر برج دیگه که باز ۱۸۰۰ بگیره اقاتون چطور زندگی میکنید؟؟؟؟؟

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
2728
من روز جمعه اومدم مشیر فاطمی همه مغازه ها بسته بود 

خوب تو هفته برو اخر شبا هم کلی از مغازه ها تو خیابون پارامونت حراجی میزنن جنس خوب میتونی،ارزون پیدا کنی من اونجا شلوار خریدم 20تومن چه جنس،خوب و عالی 

من کیف از حراجی خریدم 2 ماه پیش 25 تومن هنو نویه .فقط کیف نمیخرم.

ما فعلا ملوم نيس چي ميشه حقوق و طلبهاشو بدن ميخريم ندن هم...

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2738
حتما شوخی میکنی خانوم .اونوقت تا سر برج دیگه که باز ۱۸۰۰ بگیره اقاتون چطور زندگی میکنید؟؟؟؟؟

گفتم که1 تومن میشه خریدام نصفشو این برج میخرم نصفشم نزدیک عید...برج دیگ عیدی و حقوقش 4 تومن..که 500 خرید من میشه 1 تومن خرید شوهرم بقیشم برای خرج ماه و عید و پول بنزین

خرید خودم  پسرم .شوهرم واسه عید عیدی به مامانم مادرشوهرم  روز مادر به مادرم و مادرشوهرم ...

عیدی میدی ب مادرشوهرت؟😕😕😕من عیدی میگیرم اونا بزرگترن دیگ خخخ.برای روز مادر جی میخری براشون؟؟منم اکه بشه میخام یه روسری بخرم برا مامانم و یه روسریم برا مادرشوهر

خرید خودم  پسرم .شوهرم واسه عید عیدی به مامانم مادرشوهرم  روز مادر به مادرم و مادرشوهرم ...

اهه اینا خودش یه کوه هزینه اس.با لحن تبلیغ بخون .برا پوشک ببم تبلغ می کرد .ولا خواهر دادن عیدی و کادو راز مادر برا من از خرید خودمم مهمتره بس که مردم انتظار دارن 😏

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
عیدی میدی ب مادرشوهرت؟😕😕😕من عیدی میگیرم اونا بزرگترن دیگ خخخ.برای روز مادر جی میخری براشون؟؟منم ا ...

ما رسم داریم عیدی میدیم زیر 100 شوهر نمیده ..روز مادرم کم کم 100 میده .به خواهرشم میده 

من مانتو واینا تو طول سال گرفتم،سه ماه قبلم دوتا مانتو شلوار گرفتم،دیگه نیازی ندارم،قبل عید فقط یدون ...

خب ما خرج کلی خونمونو عموی شوهرم میکنه خخخ ماهی تقریبا یک تومن عموش برامون خوار بار کلی رو میخره برنج گوشت مرغ روغن این 1 و هشتصد برای لباس و خرده ریزه هاس.

2706