2733
2739
عنوان

از گریه های مادرشوهرم خسته ام خدااا😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1135 بازدید | 82 پست

بهتره تنها نباشه وسرش شلوغ یا گرم کاری باشه.چون اصولن تو تنهایی ها ادم یاد غم وغصه هاش میفته

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

آخي عزيزم😓چقدر ناراحت شدم براي مادرشوهرت😓خدا بهش صبر بده ان شاءالله،خيلي سخته سعي كنيد نذاريد تنها بشه تا گريه وزاري كنه مسافرت ببريدش،سرش گرم باشه تا كمتر فكر كنه

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
وای بنده خدا .جوان از دست داده  .

قصدم کمکه

میخوام بخودش بیاد

باید بهش شوک داد

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

شما حق زندگی داری، برای مشکل ایشون کاری نمیتونی بکنی به همسرت بگو افسرده شدی و راهی پیدا کنه، از اول هم نباید قبول میکردی بری اونجا زندگی کنی. بقیه مسول مشکلات ما توی زندگی نیستن و از دست شما هم کاری برنمیاد. فکر خودت باش

2706