2733
2739
عنوان

خراب شن بعضی از این بیمارستانا😢

260 بازدید | 15 پست

مادربزرگم یه ساله شیمی درمانی میشه برا سرطان مری، ۲۱ ام نوبت بستری و دریافت داروش بود .رفتم پیش دکترش ک بنویسه بستری شه...حالشو ک پرسید و توضیح دادم گفت همین الان ببرین بستریش کنین....رفتیم بیمارستان گفتن جا نداریم فردا زنگ بزنین فرداش زنگ زدیم گفت پس فردا زنگ بزنین .....تا دیروز ک با کلی دعوا بلخره بستریش کردن .هرچی میگفتیم حالش بده میگفتن به ما چه حالش بده ببرینش اورژانس😑😐😑😐 خلاصه تو این چن روز حالش خیلی بد بود تا بستری شد فرستادنش سی تی اسکن و مشخص شد سرطان به ریه هاش رفته و آب آورده ریه ش...براش دعا کنین فقط...اگ قراره خدا شفاش بده زودتر بده اگه نه ک از عذاب کشیدن راحتش کنه خییییلی داره درد میکشه😢😢😢

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متاسفم انشالله به زودی حالشون خوب بشه  وجدان ندارن خیلیا

تازه ک پیش دکترش و رییس شکایت کردیم اومدن پر رو میگن ما گفتیم بیان خودشون نیومدن تختو دادیم ی مریص دگ .مام گفتیم چرا دروغ میگی بی انصاف ما در ب در دنبال تخت تو بیمارستان بودیم انقد حالش بد شد مجبور شدیم بیرون ببریمش دکتر اون وقت جا باشه و نیاریم؟؟؟ 

2738
خدا شفاش بده انشالله به خدا همیشه دعا میکنم خدا هیییییچ وقت تو این مملکت کسیو محتاج بیمارستان و دوا ...

اصن انصاف ندارن بعضیاشون ...

مادربزرگ منم سرطان معده داشت.خیلی زجر کشید پیرزن😢😢

مادربزرگ منم خیلی داره عذاب میکشه یه پوست و استخون مونده ازش ۴۰ کیلوهم نیست 

تازه ک پیش دکترش و رییس شکایت کردیم اومدن پر رو میگن ما گفتیم بیان خودشون نیومدن تختو دادیم ی مریص د ...

واقعا که 

خوب کردید به رئیس بیمارستان گفتید احتمالا بهشون تذکر بدن حداقل برا کسی دیگه پیش نیاد این موضوع

یکی از فامیلامون گفتن ریه هاش عفونت کرده و آب آورده یعنی سرطان داره؟ انشالا که حالشون خوب بشه

نمیدونم .فک نکنم .مادربزرگ من مریش سرطان داشت ک الان گسترش پیدا کرده و به ریه رسیده

2706