2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چه جوری میخوای تا عید ۴ کیلو کم کنی .میشه به منم  هر وقت خودت به جواب اکستنشن‌رسیدی و فرصت کردی ...

۴کیلچ تاالان کم کردم،برنامه مانکن نصب کن،چزن هدفتو وارد کن،بهت میگه روزی چقدر کالری مصرف کن تا هفته ای چقدر کم کنی،

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

اینا خخخخیلی بهترن موی طبیعی گیر بیاری سرشو ازین کلیپسیا بزنی فک کنم خودتم بتونی هر وقت خواستی لای موهات بزنی مخصوصا جلوی مو . از همیناست که تو مترو میفروشن ولی اونا مصنوعین . خودم خیییلی تو فکرش بودم ولی الان از سرم افتاد یادم رفت

میشه برای مامان شدنم یدونه صلوات بفرستی ؟ 🍀👼🏻
نه ندارم،اما ازینا که بالاش یه حالته چفت شدن داره و به موهای خودت چفت میشه،منظورم اوناس

آها اره من الان زنگ زدم ارایشگاه مهناز همین که تو اینستاس پرسیدم گفت بستگی به جنس وکیفیت مو داره ولی در حالت عادی از ۵۰تا ۱۰۰شاخه مو لازمه که هر شاخش از۱۵تومن تا ۴۵تومنه😱😱😱😱😰😨😨😨😨فک کن اگه کم در بیادیه تومن زیاد بشه دوتومن پیل میخواد

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
2740